spot_img

بازی Forspoken در تیم توسعه خود از چند چهره آشنا استفاده می‌کند

آهنگساز بازی God of War و نویسنده سری Uncharted از جمله دست‌اندرکاران تیم توسعه این بازی هستند.

سرانجام یک تریلر گیم‌پلی طولانی برای بازی Forspoken از استودیو Luminous Productions منتشر شد که همه چیز از مبارزه و اکتشاف گرفته تا داستان و خود فری (با بازی الا بالینسکا) در آن به نمایش گذاشته شده بود. طرفداران آثار ژانر ایسکای (Isekai) بدون تردید رفتن به جهان دیگر و به دست آوردن قدرت جادویی را خوب می‌شناسند. در یک پست جدید در وبلاگ PlayStation، رایو میتسونو، تهیه‌کننده بخش خلاقیت، جزئیات جدیدی از بازی را شرح می‌دهد. این جزئیات از جمله این را شامل می‌شود که چگونه فری، که زندگی سختی را در شهر نیویورک گذرانده است، باید با دشمان قدرتمندی به نام تانتا برای آزادی آتیا مبارزه کند.

تانتا سیلا قوی‌ترین این دشمنان که جانینا گوانکار ایفای نقش وا را بر عهده دارد. او زمانی محافظ آتیا بود؛ اما از آن زمان به بعد به یک مستبد تبدیل شده  است. کاف (Cuff) با بازی جاناتان کیک یک دستبند جادویی است که فری را در این سفر همراهی می‌کند. جوهدی یک مسئول بایگانی است که کیلا سیاتل نقش او را بازی می‌کند و بالاخره اودن فداکار را داریم که مونیکا بابارو ایفای نقش او را بر عهده دارد.

و حالا یک نکته جذاب و هیجان‌انگیز: آهنگسازی این بازی را بیر مک کریری برعهده دارد که ساخت موسیقی بازی God of War (2018) و سریال مشهور The Walking Dead در کارنامه او دیده می‌شود. گری شیمن (BioShock) نیز او را همراهی می‌کند. گری ویتا، نویسنده فیلم Rogue One: A Star Wars Story، نویسندگی این بازی را بر عهده دارد که او را امی هنیگ (مجموعه Uncharted) ، تاد استشویک و آلیسون ریمر نیز همراهی می‌کنند. جزئیات بیشتری از  بازی Forspoken تا زمان انتشار آن برای PS5 و PC در بهار 2022 منتشر خواهد شد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

احتمال انتشار محتوایی جدید از بازی Forspoken در رویداد PlayStation

منبعGamingbolt

حتما بخوانید