spot_img

احتمال انتشار محتوایی جدید از بازی Forspoken در رویداد PlayStation

الا بلینسکا که نقش پروتاگونیست این بازی را بر عهده دارد، با انتشار عکسی در اینستاگرام خود، خبر از انتشار محتوای جدیدی برای این بازی در آینده نزدیک داد.

وقتی صحبت از بازی‌های بعدی Square Enix به میان می‌آید، بیشتر توجه‌ها به Final Fantasy 16 جلب می‌شود. اما این تنها بازی انحصاری مهم ناشر ژاپنی برای کنسول PS5 نیست. بازی Forspoken از Luminous Productions نیز هم اکنون در دست ساخت بوده و قرار است سال آینده میلادی به بازار عرضه شود. احتمالاً به زودی شاهد اطلاعات بیشتری از آن خواهیم بود.

الا بالینسکا، بازیگر نقش اصلی فری هلند در بازی Forspoken، اخیراً تصویری را در اینستاگرام خود با این کپشن منتشر کرده است: «در انتظار برای محتوایی از Forspoken»  البته، با نمایش رویداد PlayStation در 9 سپتامبر، این امکان وجود دارد که از این بازی شرکت Square Enix محتوای بیشتری مشاهده کنیم و احتمالاً هر چه به عرضه این بازی نزدیک‌تر شویم، جزئیات بیشتری از آن خواهیم دانست.

Square Enix قرار است در اواخر ماه میلادی در جریان Tokyo Game Show یک برنامه پخش زنده داشته باشد. با این حال اما طبق برنامه ارائه شده، آن‌ها قصد ندارند بازی Forspoken را در آنجا به نمایش بگذارند. تمرکز اصلی در آن برنامه بر روی بازی‌هایی همچون Project Triangle Strategy ،Stranger of Paradise Final Fantasy Origin ،Final Fantasy 14 و چند بازی دیگر است.

برای جزئیات بیشتر درباره این بازی باید کماکان منتظر بود. بنابراین فراموش نکنید که به بازی‌نما سر بزنید تا شما را در جریان اطلاعات بیشتری درباره این بازی قرار دهیم.

از زمان معرفی ایونت PlayStation اطلاعات و شایعاتی در مورد بازی‌هایی که احتمالاً در این خواهیم دید، منتشر شده است. علاوه بر بازی Forspoken، عناوین دیگری God of War Ragnarok و inFamous از جمله بازی‌هایی هستند که شایعه حضورشان در این مراسم وجود دارد. باید دید آیا سونی می‌تواند مخاطبان قدیمی و پروپاقرص خود را راضی نگه دارد یا نه؟

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی God of War: Ragnarok در ایونت جدید Playstation حضور خواهد داشت

احتمال معرفی عنوانی جدید از سری inFamous در ایونت PlayStation

قرار است طرفداران سونی در ایونت PlayStation حسابی دیوانه شوند!

منبعGamingbolt

حتما بخوانید