spot_img

Final Fantasy 16 احتمالاً در TGS 2021 حضور نخواهد داشت

داستان بازی کامل شده و دوبله‌ی انگلیسی آن هم تقریباً تمام است

آقای Naoki Yoshida، تهیه‌کننده‌ی شانزدهمین بازی اصلی از سری Final Fantasy در آخرین قسمت از سری برنامه‌های زنده‌ای که تیم توسعه‌ی بازی Final Fantasy 14 برگزار می‌کنند حاضر شد و اطلاعاتی از این بازی مورد انتظار را با طرفداران در میان گذاشت. برای جزئیات بیشتر، همراه بازی‌نما باشید.

ایشان در این برنامه که به شکل آنلاین در حال پخش بود، تایید کرد که سناریو داستانی بازی کامل شده و مراحل مربوط به صداگذاری انگلیسی آن تقریبا انجام شده و رو به اتمام است. ولی همه‌ی خبرهای ایشان، خبرهای خوب نبود و اعلام که احتمالا نمایشی از بازی Final Fantasy 16 در نمایشگاه Tokyo Game Show 2021 وجود نخواهد داشت. نمایشگاهی که برای برگزاری در سه روز ابتدایی ماه اکتبر امسال (۹ تا ۱۱ مهر) برنامه‌ریزی شده است.

آقای یوشیدا، عدم شرکت بازی Final Fantasy 16 در TGS 2021 را تکرار کرده و همچنین گفته که می‌خواهد زمانی که بازی آماده شده بود، آن را برای عموم نمایش دهد. پس می‌توان حدس زد که فاصله‌ی بین نمایش بعدی بازی و زمان انتشارش، زمان زیادی نخواهد بود.

آخرین بازی اصلی منتشر شده از سری Final Fantasy، بازی Final Fantasy 15 بود که تغییرات گسترده‌ای در ساختار بازی و مبارزات آن اعمال کرده بود. اتفاقی که برای طرفداران قدیمی سری اصلا خوشایند نبود، ولی در نهایت موفق شد تا قشر جدیدی را به خیل طرفداران و دوست‌داران این سری قدیمی و ریشه‌دار اضافه کند. بازی قبل از آن هم قسمت چهاردهم بود که به شکل یک عنوان نقش‌آفرینی آنلاین گسترده (MMORPG) منتشر شد و هنوز هم یکی از پرطرفدارترین بازی‌های این سبک است.

تیم شماره‌ی ۳ Square Enix که پیش از این Final Fantasy 14 را ساخته بود، وظیفه‌ی ساخت Final Fantasy 16 را بر عهده دارد. این بازی که جدیدترین بازی از سری اصلی این مجوعه‌ی قدیمی است، قرار است در تاریخ نامشخصی به شکل انحصاری برای PlayStation 5 عرضه شود.

منبعGame Spot

حتما بخوانید