spot_img

تریلر FIFA 22 بهبودها در بخش کریر مود و Ultimate Team را نشان می‌دهد

ایجاد باشگاه در کریر مود، بهبود پیشرفت در بخش Player Career، برخی از تغییرات اساسی در Ultimate Team و موارد دیگر به تفصیل شرح داده شده است.

 FIFA 22 تغییرات زیادی را در چندین بخش پرطرفدار ایجاد کرده است. طرفداران این سری بازی‌های شبیه‌ساز فوتبال سال‌ها به دنبال بعضی از این تغییرات بوده‌اند. علاوه بر پیشرفت‌های گیم‌پلی در زمین بازی از جمله تکنولوژی هاپیر موشن (Hyper Motion) که ظرف روزهای اخیر بسیار به آن پرداخته شده است، چندین تغییر مهم نیز در بزرگترین حالت‌های بازی ایجاد شده است. EA Sports اکنون تریلرهای جدیدی را منتشر کرده است تا برخی از این تغییرات را به طور برجسته‌تری نشان دهد.

بخش‌هایی که اضافه شده و همچنین پیشرفت‌هایی که در کریر مود، Player Career و Ultimate Team انجام می‌شود، قبلاً با جزئیات شرح داده شده بود و حالا این تریلرهای جدید خلاصه‌ای از آن‌ها را ارائه می‌دهند. در کنار دیگر تغییرات، کریر مود به بازیکنان اجازه می‌دهد تا باشگاه خود را ایجاد کنند. همچنین مکانیزم‌های  بخش Player Career دارای مکانیزم پیشرفت‌هایی داشته است. درمود Ultimate Team نیز در قسمت‌های پیشرفت و شخصی‌سازی تغییرات جدیدی اتفاق افتاده است. همه این تغییرات و موارد دیگر در تریلرهایی که اخیراً توسط EA منتشر شده نشان داده شده است.

FIFA 22 در تاریخ 1 اکتبر برای PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One ،PC و Stadia عرضه می‌شود. همچنین قرار است این بازی به عنوان نسخه انحصاری Cloud برای کنسول Nintendo Switch منتشر میشود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

در FIFA 22 دیگر مجبور نیستید شادی پس از گل تیم حریف را تحمل کنید

منبعGamingbolt

حتما بخوانید