spot_img

تمرکز عنوان بعدی در سری Far Cry بر بخش آنلاین بیشتر خواهد بود

احتمالاً این تصمیم بخشی از برنامه ubisoft برای تغییر شکل این فرنچایز خواهد بود.

گزارش اخیر Axios نشان می‌دهد که عنوان بعدی در سری Far Cry بیشتر به سمت عناصر آنلاین متمایل می‌شود. همانطور که در گزارش آن‌ها آمده است، این تغییر بخشی از استراتژی Ubisoft برای تغییر فرمول Far Cry است که با هر بازی جدید کهنه و کهنه‌تر می‌شود.

این اطلاعات با اظهارات پیش‌تر جیسون شرایر از بلومبرگ که گفته بود Far Cry 7 ممکن است در جهت کاملاً متفاوتی پیش برود، مطابقت دارد. البته، هر دوی این‌ها در حال حاضر فقط شایعه هستند. با این حال تمایل Ubisoft برای ایجاد بازی‌های لایو سرویس و آنلاین این اظهارات را باورپذیرتر می‌کند. Assassin’s Creed ، Ghost Recon و The Division جزء عناوینی از ساخته‌های Ubisoft هستتند که در آینده نزدیک بازی‌های لایو سرویس دریافت می‌کنند. همین مساله احتمال اینکه را سری Far Cry نیز به این سمت برود، بیشتر می‌کند.

Far Cry 6 اخیراً با نظرات متفاوتی روبرو شد. بسیاری از منتقدان از عناصر سندباکس بازی استقبال کرده و آن را به عنوان یکی از جذاب‌ترین عناوین این فرنچایز ستایش کردند. برخی دیگر اما از بازی ابراز ناامیدی کرده و اظهار داشتند که Ubisoft می‌باید در این فرنچایز تغییراتی ایجاد کند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

سیستم مورد نیاز Far Cry 6 مشخص شد؛ RTX 3070 برای قابلیت ری‌تریسینگ

بازی Far Cry 6 نبرد میان چریک‌ها و کاستیلو را روایت می‌کند

منبعGamingbolt

حتما بخوانید