spot_img

بازی Far Cry 6 در نسخه PC از ری‌تریسینگ و صفحه اولترا واید بهره می‌برد

تریلر جدیدی که Ubisoft منتشر کرده، نشان می‌دهد که در حالت فوتو مود این بازی قابلیت‌هایی همچون کم و زیاد کنتراست و روشنایی وجود خواهد داشت.

یوبی سافت تریلری جدید از بازی Far Cry 6 منتشر کرده که این بار بر ویژگی‌های نسخه PC این عنوان تمرکز دارد. نسخه رایانه شخصی توسط Ubisoft Kyiv به همراه استودیوهای مونترال و تورنتو در حال توسعه است. در این نسخه محدودیت فریم ریت وجود نداشته و همچنین ابزاری در بازی به منظور بنچمارک کردن عملکرد آن قرار داده تا میزان استفاده قبلی و فعلی بازی از VRAM مشخص شود.

بازتاب‌های ترکیبی ری تریسینگ و همچنین سایه‌های بر اساس ری تریسینگ به لطف پشتیبانی از ری تریسینگ بر اساس سخت‌افزار در این بازی گنجانده شده است. بازیکنان همچنین می‌توانند تنظیماتی مانند فیلتر تکسچرها، سایه‌ها، آب، زمین، مه حجمی و غیره را بر اساس نیاز خود تغییر دهند. در بخش تنظیمات یک پیش‌نمایش هم برای نشان دادن تنظیمات تغییریافته پیش‌بینی شده است. صفحه نمایش فوق العاده گسترده و پشتیبانی از چند مانیتور، نرخ به‌روزرسانی یا همان رفرش ریت بالا، رزولوشن تطبیقی ​​و امکان قفل کردن نرخ فریم از دیگر امکانات نسخه PC بازی Far Cry 6 است.

اگر واقعاً می‌خواهید تسکچرهای بازی را متحول کنید، یک پک از تکسچرهای HD قابل دسترسی است که می‌توانید آن‌ها را به صورت جداگانه دانلود کنید. کنترل‌ها کاملاً قابل تغییر بوده و ویژگی‌ها مخصوص افراد کم‌توان مانند تبدیل متن به گفتار، حالت کوررنگی و زیرنویس‌ها نیز در بازی حضور خواهند داشت. خبر خوب برای طرفداران بخش فوتو مود بازی‌ها اینکه چنین بخشی در بازی گنجانده شده (که باید روی کنسول‌ها نیز موجود باشد) و امکان تنظیم روشنایی، کنتراست، شرایط آب و هوایی و غیره را در هنگام ثبت عکس برای شما فراهم می‌کند.

 Far Cry 6 در 7 اکتبر برای Xbox Series X/S ،Xbox One ،PS4 ،PS5 ،PC و Google Stadia منتشر می‌شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Far Cry 6 نبرد میان چریک‌ها و کاستیلو را روایت می‌کند

انتشار اطلاعاتی از گیم‌پلی بازی Far Cry 6 در نمایش این عنوان روی Xbox Series X

منبعGamingbolt

حتما بخوانید