spot_img

تریلر جدید بازی بازی Far Cry 6 متحدان شما را نشان می‌دهد

در این تریلر که حکم مروری بر بخش‌های مختلف بازی را دارد، گذشته کاستیلو و همچنین عملیات‌های ویژه هم نشان داده شده‌اند.

بازی Far Cry 6 شرکت یوبیسافت تریلری جدید دریافت کرد که در آن جنبه‌های مختلف این بازی شوتر جهان باز تیرانداز مرور می‌شود. شما در این بازی در نقش دنی روخاس، هستید. دنی یک فرد محلی است که پس از کشته شدن عزیزان‌اش توسط ال پرزیدنت یا همان آنتون کاستیلو، قصد فرار از یارا را داشت. شما بعداً با گروه چریک‌های لیبرتاد همکاری می‌کنید تا انتقام خود را از کاستیلو بگیرید.

این بدان معناست که در Far Cry 6 با متحدان مختلفی از مونترو، خانواده‌ای از کشاورزان تنباکو که ریشه‎های عمیقی در حومه شهر دارند، تا قهرمانان سال 67، انقلابیون سابق که متخصص جنگ چریکی هستند، پیوند برقرار می‌کنید. در حین حرکت در مناطق بیرون شهرها، اردوگاه های مختلفی وجود دارد که می‌توان آن‌ها را ارتقا داد. همچنین اسلحه‌هایی پیدا می‌کنید که قابلیت‌های شخصی‌سازی دارند. یکی از جنبه‌های جدید سپرهایی است که می‌توان از آن‌ها برای تقویت دفاع شخصی در جنگ استفاده کرد.

یکی دیگر از ویژگی‌های جالب Far Cry 6 عملیات‌های ویژه است که در آن بازیکنان برای «قطع شریان‌های کلیدی» شبکه جهانی آنتون کاستیلو تلاش می‌کنند. کمی دیگر از گذشته کاستیلو، از جمله رنجی که خانواده او در دست انقلابیون کشیده‌اند، نیز به نمایش گذاشته شده است. بازی Far Cry 6 در 7 اکتبر برای Xbox One ،Xbox Series X/S ،PS4 PS5 ،PC و Google Stadia منتشر می‌شود. یوبیسافت همچنین تأیید کرد که دارندگان نسخه نسل قبلی بازی قادر خواهند بود بازی خود را به صورت رایگان به نسخه‌‎های نسل فعلی به ارتقا دهند.

پیشتر همچنین مشخص شده بود که این بازی بر روی PC از قابلیت ری‌تریسینگ و مانیتور اولترا واید برخوردار خواهد بود. همچنین بنا بر اطلاعاتی که از سنجش گیم‌پلی این بازی بر روی Xbox Series X منتشر شده بود، در این بازی امکان استفاده از حیوانات به عنوان کمک و همچنین لباس بال‌دار وجود دارد. قابلیت Co-op نیز گویا قرار است در بسیاری از تمام بازی حاضر باشد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

سیستم مورد نیاز بازی Far Cry 6 مشخص شد؛ RTX 3070 برای قابلیت ری‌تریسینگ

منبعGamingbolt

حتما بخوانید