spot_img

در بازی Far Cry 6 می‌توانید با انواع مختلفی از حیوانات تعامل داشته باشید

سگ‌ها، اسب‌ها و حتی پلیکان‌ها جزء حیواناتی هستند که می‌توانید آن‌ها را در این بازی دست‌آموز خود کنید.

بازی Far Cry 6 ماه آینده منتشر خواهد شد و شما را در به بحبوحه یک انقلاب سیاسی در جزیره خیالی یارا می‌برد. مانند بسیاری از شماره‌های قبلی این مجموعه، بسیاری از جزئیات و تعاملات کوچک در این قسمت نیز وجود دارد که می‌تواند به جذب شما در جهان بازیی کمک کند. از جمله اینکه می‌توانید با حیوانات به شیوه‌هایی بامزه، و البته بعضاً نه چندان بامزه، تعامل داشته باشید.

 در یک ویدیو از گیم‌پلی بازی Far Cry 6 که کاربری به نام Cycu1 در یوتیوب منتشر کرده است، ما نمایش تعاملات  مختلف با حیوانات را می‌بینیم. اگر دوست دارید سگ‌ها را نوازش کنید، گزینه‌های زیادی در این بازی خواهد داشت. اما موضوع منحصر به سگ‌ها نیست. می‌توانید مرغ‌ها، اسب و حتی پلیکان‌ها را هم حیوان همراه خود کنید. من تصور می‌کنم که بدون شک دوستداران حیوانات وجود چنین موضوعی در بازی را دوست خواهند داشت. شما اما همچنین می‌توانید از حیوانات همراه خود به نفع خود استفاده کنید. برای مثال می‌توانید از دوست توله‌سگ ناز خود برای حواس‌پرتی دشمنان و یک قتل مخفیانه و سریع استفاده کرده و یا اینکه یک بوفالوی خشمگین را به دل اردوگاه دشمن بفرستید تا همه چیز را درب و داغان کند.

پیشتر بخش‌های دیگری از گیم‌پلی این بازی دیده بودیم. برای مثال اینکه آنتون کاستیلو گیاهان منطقه‌ای را که بازی در آن جریان دارد با مواد شیمیایی اسپری می‌کند که باعث می‌شود آن‌ها شدیداً قابل اشتعال  شوند. اتفاقات جالب دیگر در این تریلر، فرود آمدن روی یک کشتی با چتر برای نجات زندانیان است. همچنین لباس بال‌دار که امضای سری Far Cry است، در این قسمت دوباره برمی‌گردد. از قبل نیز می‌دانستیم که کل ‌بازی Far Cry 6 از قابلیت Co-op پشتیبانی می‌کند. این قابلیت به این شکل است که بازیکن میزبان پیشرفت داستانی خود را حفظ می‌کند و بازیکن مهمان نیز منابعی را که جمع‌آوری کرده می‌تواند به میزان پیشرفت خود در بازی اضافه کند.

بازی Far Cry 6 در 7 اکتبر برای اکثر پلتفرم‌های اصلی گیمینگ منتشر می‌شود. همچنین می‌توانید مطالب بیشتری درباره این بازی را در لینک‌هایی که در ادامه می‌آید، بخوانید.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

سیستم مورد نیاز Far Cry 6 مشخص شد؛ RTX 3070 برای قابلیت ری‌تریسینگ

منبعGamingbolt

حتما بخوانید