spot_img

مورد انتظارترین بازی‌های آینده، به انتخاب مخاطبین فامیتسو

با انتشار Monster Hunter: Rise، نقش‌آفرینی بزرگ اسکوئرانیکس به صدر رسید

رسانه‌ی ژاپنی فامیتسو هر هفته لیستی از مورد انتظارترین بازی‌های آینده را منتشر می‌کند. لیستی که با رای مستقیم مخاطبین این رسانه شکل می‌گیرد و می‌تواند نشان دهد که عطش بازیکنان برای کدام بازی بیشتر است. این لیست این هفته هم به‌روزرسانی شده و حالا بعد از چند هفته، جایگاه اول این لیست تغییر کرده است.

در هفته‌های گذشته، همیشه بازی Monster Hunter: Rise بود که جایگاه اول را ازآن خود می‌کرد. جدیدترین نسخه از آی‌پی محبوب کپ‌کام که به شکل انحصاری برای نینتندو سوئیچ منتشر شد، اجازه‌ی رسیدن بازی دیگری را به جایگاه اول نمی‌داد. حالا اما با انتشار این بازی، عناوین دیگر هم می‌توانند به رتبه‌ی اول این لیست نزدیک شوند.

بازی Final Fantasy XVI که شانزدهمین نسخه‌ی اصلی این مجموعه‌ی قدیمی نقش‌آفرینی است، هفته‌ها در جایگاه دوم این لیست قرار داشت و حالا و با انتشار Monster Hunter: Rise توانست با ۶۳۶ رای به رتبه‌ی اول این لیست برسد. بازی‌ای که قرار است به شکل انحصاری برای PlayStation 5 منتشر شود.

بازی Tales of Arise با ۵۸۱ رای در رتبه‌ی دوم قرار دارد و دنباله‌ی بازی تحسین‌شده و موفق The Legend of Zelda: Breath of the Wild با ۴۳۷ رای، رتبه‌ی سوم این لیست را در اختیار دارد. این بازی از زمان رونمایی تا کنون، همیشه در بین پنج بازی اول این لیست قرار داشته است. البته کپ‌کام هنوز هم در این لیست بازی دارد. هشتمین نسخه‌ی اصلی از مجموعه‌ی ترسناک این شرکت، یعنی Resident Evil: Village با ۴۰۱ رای، جایگاه چهارم این لیست را در اختیار دارد. Bayonetta 3 هم با ۳۹۸ رای پنجمین بازی مورد انتظار مخاطبین رسانه‌ی فامیتسو است. عنوانی که هنوز اطلاعاتی از آن در دسترس نیست و احتمالا تا انتشار آن زمان زیادی مانده است.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید