Fall Guys روز 31 خرداد برای Xbox و Switch منتشر می‌شود

همچنین Fall Guys بالاخره در این تاریخ رایگان خواهد شد!

مدتی است که گیمرهای زیادی منتظر عرضه Fall Guys برای Xbox و Nintendo Switch هستند. این نسخه از این عنوان محبوب نزدیک به یک سال پیش معرفی شد و توسعه‌دهنده بازی یعنی MediaTonic چندی پیش گفت توسعه نسخه‌های جدید رو به پایان است. حالا همانطور که وعده داده شده، Mediatonic اخبار جدید جدید درباره این بازی ارائه داده است.

Mediatonic در اطلاعیه جدید خود پرده از این برداشته که عنوان پلتفرمر آن در تاریخ 21 ژوئن/31 خرداد رایگان خواهد شد. ولی این تنها خبر آن‌ها نبوده و گیمرها می‌توانند منتظر باشند که در همان روز، بازی سرانجام برای Nintendo Switch ،Xbox Series X/S و Xbox One عرضه شود. در عین حال نسخه PC بازی در فروشگاه Epic Games منتشر خواهد شد و همچنین شاهد عرضه نسخه نتیو بازی برای PS5 خواهیم بود.

در مورد نسخه جدید باید گفت که در آن شاهد «لودینگ‌ سریع‌تر و ارتقاء عملکرد بازی» ​​احتمالاً مشابه نسخه Xbox Series X\/S خواهیم بود. اگرچه جزئیاتی خاص هنوز به اشتراک گذاشته نشده اما رزولوشن و فریم ریت برای کنسول‌های Xbox تأیید شده است که برای Xbox Series X به ترتیب 4K و 60 فریم بر ثانیه خواهد بود.

و صد البته، Fall Guys از قابلیت مولتی‌پلیر کراس‌پلی و همچنین امکان انتقال پیشرفت بین نسخه‌های مختلف بازی پشتیبانی می‌کند. گفته می‌شود بازی از 31 خرداد دیگر برای پلیرهای جدید از طریق Steam در دسترس نخواهد بود؛ حتی اگر پلیرهای قبلی کماکان بتوانند روی این پلتفرم این عنوان را تجربه کنند. بتوانند به آن دسترسی پیدا کنند و به آپدیت‌های آن دسترسی داشته باشند. باید دید آیا نسخه‌های جدید از این عنوان با استقبال گیمرها روبرو خواهند شد یا نه.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

از بازی Fall Guys فردا خبر مهمی منتشر می‌شود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید