استودیو Fabrik Games مشغول به ساخت یک پروژه AAA است

این استودیو که به تازگی توسط Firesprite Studios خریداری شده، به دنبال طراحان مراحل نه چندان حرفه‌ای اما علاقه‌مند به بازی‌های ترسناک و علمی تخیلی است.

اخیراً خبر خرید استودیو Fabrik Games توسط Firesprite Studios که خود به تازگی به فهرست استودیوهای PlayStation پیوست، اعلام شد. حالا شایعه شده است که Firesprite بر روی عنوان VR از مجموعه بازی‌‌های Horizon کار می‌کند و Fabrik ممکن است در این زمینه به آن‌ها کمک کند. با این حال، به نظر می‌رسد که Fabrik Games  برای ساخت یک عنوان علمی-تخیل و ترسناک که AAA است، در حال استخدام کارمندانی است.

در آگهی استخدامی برای طراحان مقدماتی مراحل، این استودیو اعلام کرد که که تیم طراحی مراحل مدنظر آن‌ها یک «مجموعه همکاران کوچک» است که «مشغول کار روی پروژه‌های بزرگ است». دانش از موتور Unreal Engine 4، از جمله برنامه‌نویسی طراحی‌ها، جزئی از الزامات این جایگاه‌های شغلی ذکر شده است. این توسعه دهنده همچنین خاطرنشان کرد که تجربه کار بر روی بازی‌های شوتر اول شخص یک امتیاز محسوب شده و علاقه به عناوین ترسناک و FPS نیز یک نکته مثبت خواهد بود.

بنابراین در حالی که ممکن است افکار افراد  بلافاصله به سمت سری Silent Hill رفته باشد (که مدتی است شایعات زیادی پیرامون آن وجود دارد)، واضح است که استودیو Fabrik Games به طور کامل روی چیز دیگری کار می‌کند. ممکن است مدتی طول بکشد تا به طور کامل مشخص شود که پروژه‌ای که این استودیو مشغول کار بر روی آن است، چیست. بنابراین در ماه‌های آینده باید منتظر اخبار و اطلاعات بیشتری بود. در دیگر اخبار مربوط به استودیوهای PlayStation،  اخیراً استودوی Bluepoint Games نیز توسط این ناشر خریداری شده است و به جای ریمیک دیگر  بازی‌ها، مشغول به کار بر روی یک بازی اورجینال جدید است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

PlayStation استودیوی Firesprite را به زیرمجموعه‌های خودش اضافه کرد

استودیو Firesprite در حال ساخت یک بازی ماجراجویی روایت‌محور AAA است

منبعGamingbolt

حتما بخوانید