توسعه بازی Fable از چهار سال پیش در Playground Games آغاز شده است

یکی از مهندسین ارشد این پروژه در جدیدترین توییت خود اطلاعاتی در این باره ارائه داده است.

استودیو Playground Games قرار است بازی Forza Horizon 5 را در تاریخ 9 نوامبر منتشر می‌کند، اما همچنین در حال کار بر روی توسعه بازی Fable نیز هست. بازی Fable یک ریبوت مجدد از فرنچایز کلاسیک استودیو Lionhead است که در نمایشگاه Xbox سال گذشته معرفی شد. جزئیات مطرح شده درباره این بازی تاکنون نسبتاً اندک بوده است. اگرچه می‌دانیم آنا مگیل، که یکی از نویسندگان ارشد بازی Control نیز بوده، به عنوان نویسنده اصلی تایید شده است. همچنین طبق فهرست استخدامی این استودیو، این بازی با استفاده از ForzaTech توسعه داده خواهد شد.

توییت جدید تام گلتون، مهندس ارشد، اطلاعاتی را در مورد مدت زمانی که برای توسعه بازی Fable صرف شده، ارائه می‌دهد. گلتون با جشن گرفتن یک سال دیگر کار در این استودیو، گفت: «4 سال کار بر روی Fable در WeArePlayground@. خیلی برای این بازی هیجان‌زده هستم.» این بدان معنی است که این بازی از سال 2017 در دست ساخت است (و شایعات مرتبط با آن نیز از اوایل سال 2018 منتشر شد). به خاطر داشته باشید که زمان ذکر شده ممکن است شامل پیش‌تولید نیز باشد و توسعه فعال ممکن است بعد از آن آغاز شده باشد.

بازی Fable در حال حاضر قرار است برای Xbox Series X/S و PC منتشر شود. ظاهراً این بازی قبل از سال 2023 منتشر نخواهد شد و عرضه آن همراه با عناوینی مانند Perfect Dark و Avowed بود. باید منتظر جزئیات بیشتر از این عنوان در سال آینده بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Forza Horizon 5 در بالاترین جایگاه در بین بازی‌های تازه عرضه شده

آیا Fable 4 در حال ساخت است؟

منبعGamingbolt

حتما بخوانید