بازی Elden Ring توسط ERSB رده‌بندی شد

بر اساس جدیدترین اطلاعات، این بازی رده سنی M را دریافت کرده است.

هیئت رده‌بندی سرگرمی‌های نرم‌افزاری یا همان ESRB سرانجام بازی Elden Ring که بسیاری از گیمرها و طرفداران بازی‌های کامپیوتری در سراسر جهان انتظار آن را می‌کشند، رده‌بندی کرده است. این بازی به دلیل نمایش خون و صحنه‌‌های زننده، بددهانی، مضامین پیشنهادی و خشونت، رتبه M (مخصوص افراد بالغ بالای 17 سال) را دریافت کرده است. این رده سنی برای بازی‌های From Software که به طور معمول رده M را برای محتوای خود دریافت می‌کنند، غیر معمول نیست.

در صفحه رسمی رتبه بندی، ESRB همچنین شرح مفصلی از گیم پلی Elden Ring و هر چیزی که برای گیمرهای کم سن و سال مناسب نیست، آمده است. در این توضیحات از جمله آمده به صحنه‌ای اشاره شده که یکی از باس‌های بازی دست خود را قطع می‌کند. همچنین به الفاظ توهین‌آمیز در بعضی دیالوگ‌ها و کالکتیبل‌هایی به شکل اعضای بدن از جمله انگشت‌ها نیز اشاره شده است.

بازی Elden Ring به طور رسمی در ۲۵ فوریه ۲۰۲۲ مقارن با شش اسفند برای PC ،PS4 ،PS5 ،Xbox One و Xbox Series S/X عرضه می‌شود. همچنین بر اساس اطلاعات صفحه Elden Ring در فروشگاه مایکروسافت، حجم این بازی برای پلیرهای کنسول‌های Xbox Series X/S و Xbox One برابر با 50 گیگابایت خواهد بود. با توجه به استانداردهای فعلی صنعت گیم، 50 گیگابایت بسیار معمولی است، و اگرچه بازی‌های قبلی From Software به طور قابل توجهی کوچکتر بوده‌اند، با توجه به این واقعیت که Elden Ring یک بازی کاملاً جهان باز خواهد بود، این جهش چندان غافلگیر کننده نیست. همچنین بنا به اعلام Bandai Namco این بازی بر روی کنسول‌های نسل جدید از قابلیت 60 فریم و رزولوشن 4K پشتیبانی می‌کند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

تریلر گیم‌پلی بازی Elden Ring نمایش داده شد؛ سیستم جدید نقشه و جستجو در جهان بازی

اجرای Elden Ring بر روی کنسول‌های نسل نهمی دو حالت خواهد داشت

حجم Elden Ring بر روی کنسول‌های Xbox مشخص شد

منبعAltchar

حتما بخوانید