حجم بازی Elden Ring بر روی کنسول‌های Xbox مشخص شد

بر اساس جدیدترین اطلاعات بدست آمده از این بازی، برای نصب آن بر روی این دو کنسول به 50 گیگابایت فضای خالی نیاز خواهید داشت.

به دلیل تاخیری که به تازگی اعلام شد، هنوز تا عرضه بازی Elden Ring بیش از سه ماه باقی مانده است، اما با این وجود، به طور مداوم اطلاعات جدیدی از این بازی منتشر می‌شود. به عنوان مثال، اخیراً ما اطلاعاتی دریافت کردیم که حجم تقریبی این بازی بر روی کنسول Xbox را نشان می‌دهد.

صفحه بازی RPG جدید FromSoftware در فروشگاه Xbox اخیراً به‌روزرسانی شده و طبق اطلاعات این صفحه، حجم بازی Elden Ring برای پلیرهای کنسول‌های Xbox Series X/S و Xbox One 50 گیگابایت خواهد بود. با توجه به استانداردهای فعلی صنعت گیم، 50 گیگابایت بسیار معمولی است، و اگرچه بازی‌های قبلی FromSoftware به طور قابل توجهی کوچکتر بوده‌اند، با توجه به این واقعیت که Elden Ring یک بازی کاملاً جهان باز خواهد بود، این جهش چندان غافلگیر کننده نیست.

علاوه بر حجم حجم بازی Elden Ring، به تازگی همچنین Bandai Namco جزئیات کامل مشخصات اجرای بازی را در تمامی پلتفرم‌ها فاش کرده و پشتیبانی از  رزولوشن 4K، نرخ فریم 60 و ری تریسینگ را برای PC ،PS5 و Xbox Series X تأیید کرده است. در زیر می‌توانید مشخصات کامل اجرای این بازی را بر روی پلتفرم‌های مختلف ببینید.

بازی Elden Ring در 25 فوریه برای PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One و PC عرضه می‌شود. تست شبکه محدود این بازی در 12 نوامبر آغاز می شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

تریلر گیم‌پلی بازی Elden Ring نمایش داده شد؛ سیستم جدید نقشه و جستجو در جهان بازی

اجرای بازی Elden Ring بر روی کنسول‌های نسل نهمی دو حالت خواهد داشت

حجم بازی Elden Ring
منبعGamingbolt

حتما بخوانید