جورج آر.آر.مارتین متن بازی Elden Ring را ننوشته است

اگر چه خلق جهان این بازی و خط کلی داستانی آن بر عهده مارتین بوده است، با این حال نگارش متن بازی و جزئیات آن را را هیدتاکا میازاکی بر عهده داشته است.

بازی‌های استودیو FromSoftware به دلیل جهان‌های عالی و جهان‌سازی خود مشهور هستند.Elden Ring اما می‌خواهد از عناوین قبلی این استودیو نیز فراتر برود به دنبال پیشرفت بیشتر است؛ چرا که جهان و روایت کلی داستان آن را نویسنده مجموعه کتاب‌های مشهور نغمه یخ و آتش یا همان جرج آر.آر.مارتین نوشته است. مارتین که بیشتر او را به خاطر سریال Game of Thrones می‌شناسیم، ظاهراً کار خود را در این زمینه سال‌ها پیش به پایان رسانده است. همانطور که می‌شد انتظار داشت، اگرچه مطالب مارتین اساس جهان و داستان بازی هستند، اما نویسندگی واقعی متن خود بازی توسط خود کارگردان آن یعنی هیدتاکا میازاکی انجام شده است.

یاسوهیرو کیتائو از FromSoftware در مصاحبه اخیر خود با IGN گفت که مواردی مانند گفتگوی NPCها و دیگر محتوای متن درون بازی توسط میازاکی نوشته می‌شود که «در خط مقدم نگارش متن درون بازی است.»

کیتائو همچنین گفت که داستان Elden Ring به شیوه‌ای مشابه بازی‌های دیگر این توسعه‌دهنده روایت خواهد شد. او گفت: «از نظر شیوه روایت، داستان به صورت تکه تکه بیان می‌شود و ما اصول خود را در ارائه جهان و روایت به شیوه‌ای که پلیر ‌بتواند تفسیر خود را از آن داشته باشد، تغییر نداده‌ایم».

بسیاری از جزئیات جدید در مورد Elden Ring از تعدادی پیش‌نمایش که اخیراً منتشر شده، به دست آمده باست. برای اطلاع بیشتر از اخبار مرتبط با این بازی می‌توانید به لینک‌های انتهای این مطلب مراجعه کنید.

Elden Ring در 21 ژانویه 2022 برای پلتفرم‌های PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One و PC عرضه می‌شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Elden Ring شامل نشانگر‌های نقشه و حالت پلتفورمینگ خواهد بود

با یکی از لوکیشن‌های بازی Elden Ring بیشتر آشنا شویم

منبعGamingbolt

حتما بخوانید