از بخش طراحی کاراکتر بازی Elden Ring تصاویری لو رفته است

بر اساس جدیدترین اطلاعات، اگر چه جزئیات این بخش در ویدئوی لو رفته مشخص نیست، با این حال بعضی از قسمت‌های این بخش را می‌توان در این ویدئو دید.

Elden Ring سرانجام در کمتر از دو ماه دیگر به دست ما می‌رسد. با این حال اما برای بازی‌ای که بسیار مورد انتظار است، مردم همیشه برای جزئیات بیشتر، فیلم‌ها و چیزهای تازه حتی در آستانه نیز اشتیاق دارند. به نظر می‌رسد حالا اطلاعات بیشتری از Elden Ring بدست ما رسیده است.

یکی از کاربران یوتوب به نام ER SA گویا در تست بتای این بازی حضور داشته و به تازگی کلیپ‌های جدیدی از گیم‌پلی این بازی را منتشر کرده است. در یکی از این کلیپ‌ها که از بقیه جالب‌تر است، برای اولین بار بخش طراحی کاراکتر بازی Elden Ring را می‌بینیم. این بخش در ویدئویی که منتشر شده، هنوز در شکل و شمایل پایانی خود قرار ندارد؛ با این حال اما آن را در حالت اجرایی می‌بینیم که تعدادی گزینه و ابزار از جمله انواع بدن، نژادها، مدل مو، موهای صورت، ویژگی های صورت و موارد دیگر در آن نشان داده می‌شود.

بخش طراحی کاراکتر بازی Elden Ring اما تنها چیزی نیست که این روزها درباره FromSoftware به بیرون درز پیدا کرده است. جزئیات و اسکرین‌شات‌های بازی Armored Core 6 نیز ظاهراً به لطف یک نظرسنجی به بیرون درز کرده است. باید منتظر ماند و دید که سرانجام این اسکرین‌شات‌ها به کجا ختم می‌شود.‌

در همین حال، بازی Elden Ring در 25 فوریه/6 اسفند برای PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Elden Ring توسط ERSB رده‌بندی شد

تریلر گیم‌پلی بازی Elden Ring نمایش داده شد؛ سیستم جدید نقشه و جستجو در جهان بازی

اجرای Elden Ring بر روی کنسول‌های نسل نهمی دو حالت خواهد داشت

منبعGamingbolt

حتما بخوانید