اجرای بازی Elden Ring بر روی کنسول‌های نسل نهمی دو حالت خواهد داشت

بنا بر آخرین اخبار، این بازی از دو حالت Performance Mode و Graphics Mode بهره خواهد برد.

در حالی که تنها چند ماه تا عرضه بازی Elden Ring باقی مانده است، Bandai Namco و FromSoftware شروع به افشای جزئیات جدید زیادی از بازی کرده‌اند. به تازگی یک ویدئوی تقریباً 20 دقیقه‌ای مفصل از گیم‌پلی بازی را داشتیم. همچنین نسخه Collector’s Edition بازی نیز اکنون به طور رسمی رونمایی شده است. این نسخه ممکن است برخی جزئیات جدید دیگر را نیز درباره این بازی تأیید کرده باشد که هنوز به طور رسمی تأیید نشده‌اند.

فهرست نسخه‌های PS5 و Xbox Series X/S از Collector’s Edition در GameStop این ادعا را مطرح می‌کند که پلیرهای کنسول‌های نسل نهمی می‌توانند بین رزولوشن و عملکرد اولویت‌بندی کنند. در Graphics Mode، رزولوشن 4K فعال می‌شود و Performance Mode 60 فریم را امکان‌پذیر می‌کند. Bandai Namco و FromSoftware هنوز این موضوع را تایید نکرده‌اند؛ اما با توجه به معمول بودن چنین چیزی در صنعت ویدئوگیم، احتمال اینکه در اجرای بازی Elden Ring واقعاً با گزینه‌هایی برای این دو حالت مواجه باشیم، بسیار زیاد است. اگر این اتفاق بیفتد، باید دید که آن‌ها چگونه این بازی را در Xbox Series S که امکان استفاده از رزولوشن 4K را نمی‌دهد، اجرا خواهند کرد.

عرضه بازی Elden Ring  اخیراً به تعویق افتاد و حالا قرار است برای PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One و PC در 25 فوریه 2022 عرضه شود. همچنین دیروز تایید شد که برای اجرای بازی Elden Ring در تست بتا به 5 کلاس دسترسی خواهید داشت.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

تریلر گیم‌پلی بازی Elden Ring نمایش داده شد؛ سیستم جدید نقشه و جستجو در جهان بازی

جورج آر.آر.مارتین متن بازی Elden Ring را ننوشته است

بازی Elden Ring در تست بتا شامل پنج کلاس خواهد بود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید