با یکی از لوکیشن‌های بازی Elden Ring بیشتر آشنا شویم

این لوکیشن که Legacy Dungeon نام دارد، بی‌شباهت به لوکیشن Boletarian Palace در بازی Demon's Souls نیست.

در طول سفر در سرزمین‌های بازی Elden Ring که The Lands between نام‌ دارند، با تعدادی سیاه‌چال مملو از دشمنان، لوت و دیوارهای خیالی که در باقی بازی‌های FromSoftware حتماً آن‌ها را دیده‌اید، مواجه می‌شوید. یکی از این سیاه‌چال‌ها Legacy Dungeons است که قرار است حسابی سر پلیرها را به خود مشغول کند. در پیش‌نمایش جدیدی از Elden Ring، IGN جزئیات مربوط به قلعه Stormveil را ارائه کرد. همانطور که پیشتر در این مطلب در بازی‌نما گفته بودیم، می‌توان از دروازه روبرویی وارد این قلعه شده و یا از طریق یک مسیر جانبی با پرش از سطحی به سطحی دیگر (مشابه بازی‌های پلتفرمینگ) و مخفی‌کاری وارد آن شد.

این سیاه‌چال در بازی Elden Ring شبیه به قصر بولتارین (Boletarian Palace) در Demon’s Souls توصیف شده و حتی دارای بشکه‌‍‌های قابل انفجار در یک منطقه است که دشمنان آن‌ها را مشتعل خواهند کرد. مسیرهای متعددی جستجوهای شما در این سیاه‌چال برای شما وجود دارد  که پر از سکوها و آیتم‌های مختلفی است که شما باید پیدایشان کنید. Legacy Dungeons «پیچیده و چند لایه» توصیف شده و این پلیرها را تشویق می‌کند که آزادانه در آن به جستجو بپردازید. صد البته، وقتی که به بام این سیاه‌چال برسید، با یک باس روبرو خواهید شد.

این باس چندین بازو دارد و قادر به مقابله با حملات یا همان کانتر اتک، ضربه زدن و حتی بازویی اژدهایی است که وقتی به فاز دوم باس فایت برسید، به سمت شما آتش شلیک می‌کند. این تنها یکی از چندین باس بزرگی است که با آن‌ها مبارزه خواهید کرد. مواجهه با چنین تهدیدهای عظیمی در فضای باز یا شرکت در مبارزات بزرگ در حالی که قصد سرقت کالسکه‌ای پر از گنج را دارید، نیز غیر معمول نیست.

بازی Elden Ring در ۲۱ ژانویه ۲۰۲۲ برای پلتفرم‌های Xbox Series X/S ،Xbox One ،PS4 ،PS5 و PC عرضه می شود. در ماه های آینده باید منتظر جزئیات بیشتری از این بازی بود. پس بازی‌نما را دنبال کنید.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

تاریخ انتشار Elden Ring مشخص شد!

کارگردان بازی Elden Ring از برخی ویژگی‌های آن می‌گوید

بازی Elden Ring شامل نشانگر‌های نقشه و حالت پلتفورمینگ خواهد بود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید