spot_img

بازی Elden Ring با یک ماه تاخیر در زمان عرضه مواجه شد

همچنین سازندگان بازی خبر از تست محدود این بازی در ماه نوامبر دادند.

بازی Elden Ring از FromSoftware با تاخیر مواجه شد. این بازی که پیشتر قرار بود در 21 ژانویه 2022 منتشر شود، حالا تا 25 فوریه 2022 به تعویق افتاده است. در یک توییت رسمی، تیم توسعه‌دهنده بازی گفت که عمق کلی و «آزادی استراتژیک» ارائه شده در بازی فراتر از انتظارات اولیه آن‌ها است. همچنین استودیو سازنده این بازی از بازیکنان به دلیل «اعتماد و صبر»شان تشکر کرد و از آن‌ها خواست تا منتظر تست اختصاصی شبکه بازی در ماه نوامبر باشند.

بازی Elden Ring ابتدا در E3 2019 معرفی شد. سپس این بازی تا زمان نمایشگاه تابستانی ویدئو گیم در امسال‌ به سکوت فرو رفت و جزئیات و اطلاعات جدیدی از آن منتشر نشد. همراه با اولین تصاویر رسمی از گیم‌پلی بازی، تاریخ انتشار اعلام شد و کنسول‌های نسل نهم نیز به پلتفرم‌های عرضه بازی اضافه شد. بسیاری از جزئیات جدید این بازی از آن زمان تا کنون فاش شده که شامل وجود فست تراول، کرفتینگ، پلتفرمینگ و موارد دیگر در آن است.

چنین تأخیری کاملاً غیر منتظره نیست. علیرغم اظهار این که بازی در مراحل پایانی توسعه است، همه‌گیری COVID 19 توسعه بازی‌ها را در سراسر جهان تحت تأثیر قرار داده و در نتیجه بازی‌های بزرگ متعددی به تعویق افتاده‌اند. بازی Elden Ring قرار است برای Xbox Series X/S ،Xbox One ،PS4 ،PS5 و PC منتشر شود. به تازگی سازندگان این بازی گفته‌اند که به دنبال جذب مخاطب بیشتری حتی نسبت به سه‌گانه محبوب Dark Souls برای این بازی هستند. تعویق بیشتر بازی به منظور افزایش کیفیت را نیز احتمالاً باید در جهت همین تلاش برای افزایش تعداد مخاطبان تفسیر کرد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

جورج آر.آر.مارتین متن بازی Elden Ring را ننوشته است

توسعه بازی مورد انتظار Elden Ring در مراحل پایانی قرار دارد

سازندگان Elden Ring به دنبال جذب مخاطبان بیشتری نسبت به Dark Souls هستند

منبعGamingbolt

حتما بخوانید