بازی Elden Ring در تست بتا شامل پنج کلاس خواهد بود

در این بازی امکان انتخاب از بین پنج کلاس را خواهید داشت.

پس از پیش‌نمایش 19 دقیقه‌ای گیم‌پلی بازی Elden Ring، حالا FromSoftware به دنبال تست شبکه محدود این بازی است که در 12 نوامبر برگزار می‌شود. این شرکت امروز در قالب یک توییت، پنج کلاس مختلف را که در این تست در دسترس خواهند بود، معرفی کرده و خاطرنشان کرد: «هفت روز دیگر، این پنج Tarnished شجاع از دریای مه عبور خواهند کرد.»

کلاس‌های تصویر شده شامل Warrior ،Enchanted Knight ،Bloody Wolf و دو کلاس دیگر است. اگر پیش‌نمایش گیم‌پلی این بازی را در نظر بگیریم، Warrior از شمشیرهای دوتایی، یک عصای دو تیغه و یک شمشیر دو دستی همراه با یک تیر و کمان استفاده می‌کند.  Enchanted Knight اما باید قادر به استفاده از طلسم‌های جادویی مانند باران تیرهای جادویی و اشعه ویرانگر باشد که در برابر باس زره‌پوش سوار بر اسب دیده نیز آن را دیدیم.

مانند سری فراموش‌نشدنی Dark Souls، این کلاس‌ها باید به‌عنوان الگوهایی عمل کنند تا بازیکنان به سبک‌های بازی خاصی پایبند باشند. در نیز انتظار یک کلاس Deprived را داشت که می‌تواند به روش‌های مختلف سفارشی‌سازی شود. بازی Elden Ring در 25 فوریه 2022 برای Xbox Series X/S، Xbox One، PS4، PS5 و PC منتشر می‌شود. در روزهای آینده و به خصوص با شروع بتای محدود بازی، باید منتظر جزئیات بیشتری از این بازی جدید FromSoftware بود.

شرکت سازنده و ناشر این بازی می‌خواهند برای آن مخاطبان بیشتری نسبت به بازی‌های قبلی خود جذب کنند. یکی از مسئولین Bandai Namco پیشتر در این باره گفته بود: «FromSoftware و Bandai Namco تمایل را دارند که طرفداران خود را گسترش دهند. ما آرزوهای بزرگی برای بازی Elden Ring داریم. اما من احساس می‌کنم آنچه در حال ساخت آن هستیم، بسیاری از مردم را خوشحال می‌کند و این مهم‌ترین چیز است. این چیزی است که ما می‌خواهیم. ما فقط به دنبال تجارت نیستیم؛ ما می‌خواهیم چیزی سرگرم‌کننده و منحصر به فرد ارائه کنیم که میلیون‌ها نفر را راضی کند.»

بازی Elden Ring

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

تریلر گیم‌پلی بازی Elden Ring نمایش داده شد؛ سیستم جدید نقشه و جستجو در جهان بازی

جورج آر.آر.مارتین متن بازی Elden Ring را ننوشته است

منبعGamingbolt

حتما بخوانید