از بازی Elden Ring فردا یک ویدئو گیم‌پلی منتشر می‌شود

اینکه محتوای این ویدئوی 15 دقیقه‌ای چه خواهد بود، هنوز مشخص نیست.

ممکن است عرضه بازی Elden Ring از FromSoftware تا 25 فوریه 2022 به تعویق افتاده باشد و این موضوع انتظارها را بسیار طاقت‌فرساتر کند، اما کمی خبر خوب در راه است. یک پیش‌نمایش 15 دقیقه‌ای از گیم‌پلی این بازی فردا ساعت 17:30 به وقت تهران نمایش داده خواهد شد.

یک کلیپ کوتاه از گیم‌پلی این بازی ماه گذشته به بیرون درز پیدا کرد. این کلیپ اما از نظر محتوای بسیار کمی از این بازی را نشان می‌داد. باید دید تیم توسعه بازی Elden Ring فردا چه چیزی را به نمایش می‌گذارد. شاید نگاهی به گشت‌وگذار و مبارزات بازی داشته باشیم؟ آیا نگاهی کوتاه به نحوه عملکرد AI Spiritها خواهیم داشت؟ یا شاید هم یک باس فایت ببینیم. احتمالات متعددی وجود دارد و هنوز هیچ چیز معلوم نیست.

از 12 نوامبر/21 آبان، یک تست شبکه محدود برای این بازی برگزار می‌شود. پنج جلسه مختلف از این تست تا 15 نوامبر برگزار خواهد شد. جزئیاتی اما در مورد محتوای این تست‌ها هنوز ارائه نشده است. بازی Elden Ring در حال حاضر برای Xbox Series X/S ،Xbox One ،PS4 ،PS5 و PC در حال توسعه است.

پیشتر مسئولین Bandai Namco که وظیفه انتشار بازی Elden Ring را بر عهده دارند، از آرزوهای خود برای این بازی گفته بودند. از جمله یکی از مسئولین بخش اروپای این شرکت در این باره گفته بود: «FromSoftware و Bandai Namco تمایل را دارند که طرفداران خود را گسترش دهند. ما آرزوهای بزرگی برای Elden Ring داریم. اما من احساس می‌کنم آنچه در حال ساخت آن هستیم، بسیاری از مردم را خوشحال می‌کند و این مهم‌ترین چیز است. این چیزی است که ما می‌خواهیم. ما فقط به دنبال تجارت نیستیم؛ ما می‌خواهیم چیزی سرگرم‌کننده و منحصر به فرد ارائه کنیم که میلیون‌ها نفر را راضی کند.»

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

سازندگان Elden Ring به دنبال جذب مخاطبان بیشتری نسبت به Dark Souls هستند

جورج آر.آر.مارتین متن بازی Elden Ring را ننوشته است

حتما بخوانید