Eidos Montreal بر روی حداقل یک عنوان AAA کار می‌کند

مدیر عامل Embracer Group خبر از فعالیت استودیوهای تازه خریداری شده آن‌ها در ساخت چندین بازی بزرگ داد.

Embracer Group دیروز از دستیابی به Crystal Dynamics ،Eidos Montreal و Square Enix Montreal به همراه مجموعه‌ای از IPهای اصلی مربوط به این استودیوها مانند Tomb Raider ،Deus Ex ،Legacy of Kain و چند مورد دیگر خبر داد. با توجه به بزرگی این خرید، جای تعجب نیست که از دیروز بحث‌های زیادی درباره آن ایجاد شده و بخشی از این بحث‌ها نیز به آینده این استودیوها بازمی‌گردد.

به گفته Embracer Group، این استودیوها مشغول به کار روی بازی‌های مهمی هستند. لارس وینگفورز، مدیرعامل این شرکت، در این باره گفت که این استودیوها مجموعه‌ای بسیار جذاب از بازی را در دست توسعه دارند که شامل بازی‌های مبتنی بر فرنچایزهای محبوب آن‌ها و همچنین IPهای جدید است. این مجموعه البته شامل بازی جدید Tomb Raider که به تازگی  معرفی شده نیز می‌شوند.

وینگفورز گفت: «بدیهی است که ما از بازی جدید Tomb Raider بسیار هیجان‌زده هستیم. اما قضیه تنها به Tomb Raider  ختم می‌شود. این همچنین تعدادی بازی AAA چشم‌گیر نیز در صف انتظار هستند که بعضی بر اساس فرنچایزهای محبوبی که ما در اختیار داریم بوده و بعضی نیز به IPهای جدیدی تعلق دارند. با مجموعه جذابی از بازی‌ها مواجه هستیم».

وینگفورز این را هم افزود که ظرف یکی دو سال آینده شاهد بازی‌های جدیدی از استودیوهایی همچون Eidos Montreal و Crystal Dynamics نخواهیم بود؛ چرا که پروژه‌های آن‌ها در مراحل اولیه تولید قرار دارد. با این حال آینده پیش روی این استودیوها بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود.

وی گفت: «این مجموعه بازی‌های به پس از دو سال پیش رو تعلق دارند. احتمالاً یکی دو سالی بازی‌های بزرگ جدیدی از این استودیوها نخواهیم دید. پس از آن اما آثار شگفت‌انگیزی از جانب این استودیوها منتشر خواهد شد».

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Tomb Raider به Embracer Group فروخته شد

توسعه بازی جدید سری Tomb Raider از سوی Crystal Dynamics تایید شد

همکاری The Initiative با Crystal Dynamics در ساخت ریبوت Perfect Dark

منبعGamingbolt

حتما بخوانید