spot_img

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی eFootball مشخص شد

خبر خوب اینکه سیستم چندان بالایی برای اجرای این شبیه‌ساز فوتبال نیاز نخواهید داشت.

در پایان این ماه، Konami عنوان جدیدی از سری فوتبال خود را یعنی بازی eFootball را عرضه می‌کند. این عنوان جدید قرار است یک مدل لایو سرویس رایگان دائمی باشد. و اگرچه در ابتدا به نظر می‌رسد که  محتوای این بازی از پیش کاملاً مشخص است، اما هنوز افرادی که مایل به دیدن نحوه عملکرد این عنوان هستند، کم نیستند.

اگر قصد دارید بازی را هنگام عرضه آن و بر روی PC خود اجرا کنید، خوشبختانه، برای انجام این کار به یک سیستم خیلی قوی نیاز ندارید. سیستم مورد نیاز برای نسخه PC بازی از طریق صفحه Steam آن در دسترس قرار گرفته است و بسیار معقول است.

با حداقل تنظیمات، Intel Core i5 2300 یا AMD FX 4350، همراه با 8 گیگابایت RAM، و همچنین GeForce GTX 660 Ti یا Radeon HD 7790 نیاز دارید. در عین حال، با تنظیمات توصیه شده، به Intel Core i5 7600 یا AMD Ryzen 5 1600 ، به همراه 8 گیگابایت رم، و کارت گرافیک GeForce GTX 1060 یا Radeon RX 590 نیاز دارید.

بازی eFootball برای PC ،PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 و Xbox One در 30 سپتامبر عرضه می‌شود. نسخه‌های iOS و Android این بازی اواخر امسال عرضه می‌شوند.

این بازی ادامه همان فرنچایز معروف Pro Evolution Soccer یا همان PES است که در کنار FIFA معروف‌ترین فرنچایز شبیه‌ساز فوتبال جهان را تشکیل می‌داد. پس از عرضه امتحانی نسخه 2021 این بازی به صورت یک آپدیت فصلی، حالا Konami این بازی را از حالت یک بازی قابل خرید به شکل یک لایو سرویس رایگان تغییر داده و نام آن را به eFootball تغییر داده است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

یکی از دست اندرکاران قدیمی سری Metal Gear Solid برای Konami بازی می‌سازد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید