EA Play Live پیش‌رو خالی از Star Wars خواهد بود

Star Wars هم به لیست بازی‌های پیوست که در این رویداد حضور نخواهند داشت

رویداد آنلاین EA Play Live در هفته‌ی پیش‌رو برگزار خواهد شد و به همین دلیل زمزمه‌هایی مبنی بر حضور یک بازی جدید از سری Star Wars در این مراسم به گوش می‌رسید که حساب رسمی بازی‌های Star Wars شرکت EA این شایعات را تکذیب کرد. همراه بازی‌نما باشید.

شرکت EA سال‌ها بود که به شکل انحصاری به ساخت بازی‌های Star Wars مشغول بود و حتی حالا که شرکت‌های دیگری هم اجازه‌ی ساخت بازی‌هایی بر اساس داستان‌های این جهان عظیم را دارد، این شرکت همچنان به ساخت بازی‌های مرتبط با Star Wars ادامه می‌دهد. شرکت EA قرار است تا رویدادی آنلاین را با نام EA Play Live در هفته‌ی پیش‌رو برگزار کند و در آن به نمایش بازی‌های خود بپردازد. طرفداران سری Star Wars امیدوار بودند تا اطلاعاتی از بازی جدیدی از این سری را دریافت کنند. اما EA به طور رسمی حضور هرگونه بازی مرتبط با این مجموعه در این رویداد را رد کرد.

حساب رسمی بازی‌های Star Wars محصول EA در توییتر اینگونه این خبر را اعلام کرد:

«ما به شدت منتظریم تا در سال آینده، رویکرد خود را در مورد کهکشان خیلی خیلی دور با شما جشن بگیریم.»

انتشار این توییت و اشاره مستقیم آن به سال آينده نشان می‌دهد که الکترونیک آرتز قصد نمایش چیز جدیدی از بازی‌های Star Wars در EA Play Live را ندارد و از طرف دیگر، تاکید مجددی است بر اینکه EA همچنان مشغول ساخت بازی‌های جدید از این جهان بزرگ است. یکی از بازی‌هایی که کم و بیش از ساخت آن مطمئن هستیم، دنباله‌ی بازی Star Wars: Jedi Fallen Order است که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد و مورد استقبال بسیار زیادی قرار گرفت. همچنین شایعات اندکی مبنی بر در دست ساخت بودن سومین بازی از سری مدرن Battlefront به گوش می‌رسد.

گذشته از اخبار مربوط به EA Play Live، جالب است بدانید که تا ژانویه‌ی سال جاری میلادی، Electronic Arts تنها شرکتی بود که اجازه‌ی ساخت بازی‌های ویدئویی از Star Wars بود. به فاصله‌ی چند ماه از انقضای این قرارداد، یوبی‌سافت اعلام کرد استودیو Massive Entertainmentدر حال توسعه‌ی یک بازی جهان‌باز بر اساس جهان Star Wars است.

رویداد EA Play Live در تاریخ ۲۲ جولای به شکل آنلاین برگزار خواهد شد.

منبعPC Gamer

حتما بخوانید