spot_img

تغییر نام سری FIFA از سوی EA احتمال بیشتری پیدا کرد

گویا EA در صدد ثبت نام جدیدی برای فرنچایز فوتبالی جدید خود در بریتانیا و اتحادیه اروپا است.

FIFA 22 که به تازگی منتشر شده است ممکن است یکی از آخرین بازی‌های این سری باشد که چنین نامی داشته باشد. اخیراً، EA بیان کرده که در حال بررسی تغییر نام سری بازی‌های FIFA و نام‌گذاری آن‌ها به عنوان دیگری است. EA اظهار کرده که حتی اگر بخواهد روابط خود را با این سازمان قطع کند، همچنان صدها مجوز جداگانه دارد که به حفظ اصالت این بازی کمک می‌کند. در اصل، تنها چیزی که تغییر می‌کند، نام این سری بازی‌ها است.

در حال حاضر، تحولات اخیر نشان می‌دهد که ممکن است در واقع زودتر از آنچه فکر می‌کنید، چنین اتفاق بیفتد. آنطور که پایگاه خبری VGC گفته است، این شرکت اخیراً برای ثبت علامت تجاری EA Sports FC هم در اداره مالکیت معنوی بریتانیا و هم اداره مالکیت معنوی اتحادیه اروپا مراحل اداری کرده است.

اعتراف صریح EA به این واقعیت که فرنچایز فوتبالی آن‌ها ممکن است در آینده FIFA نامیده نشود، تا حدی شگفت‌انگیز بوده است. ثبت این علامت تجاری پس از آن اظهارات داغ، مطمئناً نشان می‌دهد که احتمالاً این شرکت قصد دارد این تغییر نام تجاری را انجام دهد. این که این اتفاق چقدر سریع رخ می‌دهد و اینکه آیا رخ می‌دهد یا نه، چیزی است که زمان مشخص می‌کند.

FIFA 22 هم‌اکنون بر روی PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One ،PC ،Stadia و به عنوان نسخه Legacy Edition بر روی Nintendo Switch در دسترس است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

در FIFA 22 دیگر مجبور نیستید شادی پس از گل تیم حریف را تحمل کنید

آپدیت اول بازی FIFA 22 برای پلتفرم‌های PC و Stadia منتشر شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید