استودیو Respawn Entertainment سه بازی بر اساس Star Wars خواهد ساخت

بر اساس آخرین اطلاعات، یکی از این‌ بازی‌ها قسمت جدید سری Star Wars Jedi خواهد بود.

بالاخره پس از چند ماه شایعات متوالی، EA از بازی بعدی بر اساس جهان Star Wars رونمایی کرد. این ناشر در همکاری با Lucasfilm Games اعلام کرد که استودیو Respawn Entertainment در حال توسعه سه عنوان جدید است. یکی از این بازی‌ها عنوان بعدی سری Star Wars Jedi که قسمت اول آن یعنی Star Wars Jedi: Fallen Order در سال 2019 عرضه شده بود. استیگ آسموسن و تیم او بر روی این بازی کار می‌کنند.

عنوان دوم یک بازی شوتر اول‌شخص کاملاً جدید است که توسط کارگردانی آن را پیتر هیرشمن بر عهده دارد و کار برای آن به تازگی آغاز شده است. هیرشمن پیش‌تر به عنوان تهیه‌کننده اجرایی در عناوین بزرگی همچون Star Wars Battlefront ایفای نقش کرده و همچنین به عنوان معاون توسعه در بخش LucasArts کار می‌کرد. او در این باره چنین گفت: «کار با Lucasfilm Games بر روی یک بازی FPS جدید در کهکشان جنگ ستارگان برای من رویایی است که به حقیقت پیوسته است؛ زیرا این داستانی است که همیشه قصد داشتم تعریف کنم.»

‌توسعه عنوان سوم با همکاری استودیو Bit Reactor پیش می‌رود که گرگ فوئرش (که قبلاً به عنوان مدیر هنری برای XCOM 2 و XCOM: Enemy Unknown کار می‌کرد) به تازگی آن را تاسیس کرده است. این عنوان، یک بازی استراتژیک کاملاً جدید خواهد بود که هدایت توسعه آن را بر عهده Bit Reactor دارد. وینس زامپلا، بنیان‌گذار Respawn و Group GM، «بر این مرحله جدید از رابطه EA با Lucasfilm نظارت خواهد کرد که بر اساس سابقه تحسین شده Respawn در توسعه بازی‌های ویدئویی و تخصص در گفتن داستان‌هایی جذاب از Star Wars است.»

در همین حال، داگلاس ریلی، معاون Lucasfilm Games اظهار داشت: «ما از ادامه همکاری‌مان با توسعه‌دهندگان فوق‌العاده با استعداد استودیو Respawn Entertainment خوشحال هستیم. آن‌ها در نشان داده‌اند در تعریف کردن قصه‌هایی حماسی از جهان Star Wars و بهترین نوع از گیم‌پلی در ژانرهای مختلف عالی نشان داده‌اند و ما مشتاقانه منتظر هستیم تا تجربیات شگفت‌انگیزتری در کهکشان بسیار دورِ دور داشته باشیم.»

شان شاپتاو، معاون ارشد Walt Disney Games، افزود: «این همکاری جدید که بر موفقیت‌های قبلی در روابط با EA تکیه دارد، اعتماد و احترام متقابل بین تیم‌های سطح بالای حاضر در EA ،Respawn و Lucasfilm Games را نشان می‌دهد. به کمک تخصص و اشتیاق که در این تیم‌ها به چشم می‌خورد، بازی‌های ارجینال و هیجان‌انگیزی را در اختیار مخاطبان مختلف در سراسر کهکشان Star Wars قرار می‌دهیم.»

اگرچه تاریخی برای رونمایی این عناوین هنوز تایید نشده است، احتمالاً قبل از E3 2022 اطلاعات بیشتری درباره آن‌ها خواهیم شنید. به احتمال زیاد 4 می، جشن سالانه Star Wars، تاریخی خواهد بود که ما درباره این بازی‌ها بیشتر خواهیم شنید. پیش‌تر شایعه شده بود که عنوان بعدی سری Star Wars Jedi در سه ماهه چهارم سال 2022 منتشر خواهد شد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

استودیو Respawn احتمالاً در حال ساخت یک IP جدید است

بازی Star Wars Jedi: Fallen Order 2 احتمالا قبل از E3 معرفی خواهد شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید