سیستم مستهلک شدن سلاح‌ها در Dying Light 2 نیز وجود خواهد داشت

در قسمت دوم این بازی آخرالزمانی هم باید مراقب خراب نشدن سلاح‌تان باشید.

درست شبیه قسمت قبلی، در Dying Light 2 هم اسلحه‌ها به تدریج مستهلک می‌شوند. در آخرین قسمت از برنامه Dying 2 Know More در گفتگوی پائولینا دزیدزیاک، متخصص روابط عمومی، با سیمون اشتراوس، تهیه‌کننده، جزئیات جدیدی درباره این بازی مطرح شد.

با این حال، این بار اوضاع کمی متفاوت خواهد بود. تیم سازنده بازی اصرار دارد که دلیل این مساله این است که  «جهان بازی تغییر کرده است». سلاح‌هایی که ما در بازی قبلی استفاده می‌شدند، حالا  «فرسوده شده‌اند». اگرچه گاهی اوقات با یک سلاح حاضر و آماده «رده بالا» روبرو می‌شوید، اما یافتن آ‌ن‌ها احتمال پایینی دارد بسیار گران هستند. بنابراین ما بیشتر «وسایل مورد استفاده خود را از ضایعات و موادی که در محیط پیدا می‌کنیم، می‌سازیم».

در نتیجه، سلاح‌های دست‌ساز ما به احتمال زیاد به اندازه ابزارهای آماده دوام نخواهند داشت. بنابراین ما باید به ساختن سلاح از مواد خام بدست آمده از محیط ادامه دهیم؛ زیرا تخریب سلاح همچنان جنبه کلیدی بازی است. ما همچنین متکی به سایر روش‌های رزمی مانند عقب نشینی به مناطق بالاتر و استفاده از ترقه و طعمه برای فریب زامبی‌ها برای دور کردن آن‌ها از گروه و کشتن آن‌ها به صورت ایمن خواهیم بود.

Dying Light 2 یک بازی اکشن اول شخص تلاش برای بقا است که در یک جهان باز آخرالزمانی «تحت اشغال زامبی‌های گرسنه گوشت» می‌گذرد. شما باید به دنبال تأمین منابع، ساخت و مواجهه با انبوهی از افراد آلوده باشید.

همانطور که می‌دانید، Techland بار دیگر عرضه Dying Light 2 را از 7 دسامبر امسال تا 4 فوریه 2022 به تعویق انداخت. این بازی که در کنفرانس مطبوعاتی مایکروسافت در E3 2019 معرفی شد و قرار بود بهار 2020 منتشر شود، در ژانویه 2020 بازی به طور نامحدود به تعویق افتاد. در ماه مه سال 2020، گزارش‌هایی مبنی بر اینکه Dying Light 2 در وضعیت دشواری به لحاظ توسعه قرار دارد، منتشر شد؛ اگرچه Techland این ادعاها را رد کرد. ضربه دیگری در فوریه 2021 رخ داد و هنگامی بود که گزارشی اطاعات بیشتری درباره این  پروژه به دردسر افتاده روشن کرد. بعدتر در مارس سال جاری Techland اذعان کرد که در معرفی دنباله بازی محبوب خود عجله به خرج داده است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Dying Light 2 Stay Human در حالت کوالیتی مود کیفیت چشم‌نوازی خواهد داشت

عرضه بازی Dying Light 2 تا فوریه 2022 به تعویق افتاد

منبعEurogamer

حتما بخوانید