بازی Dying Light 2 Stay Human در حالت کوالیتی مود کیفیت چشم‌نوازی خواهد داشت

توسعه‌دهندگان بازی Dying Light 2 Stay Human به سختی مشغول کار هستند تا به رغم عرضه این بازی به صورت بین نسلی، کیفیت آن بر روی کنسول‌های نسل قبل کاهش پیدا نکند. کسانی که این بازی را بر روی PS5 یا Xbox Series X/S تجربه خواهند کرد، از امکانات گرافیکی بالاتری برخوردار خواهند بود. توسعه‌دهندگان این بازی اکشن جهان باز نیز پیشتر تایید کرده بودند که چند حالت گرافیکی جدید بر روی کنسول‌های نسل جدید در دسترس خواهد بود که بازیکنان می‌توانند به انتخاب خود از هر یک استفاده کنند. حالا در گفتگو با پایگاه MP1st، طراح ارشد مراحل بازی پیوتر پالاتسیک بیشتر درباره ماهیت این حالت‌های گرافیکی صحبت کرده است.

طبق گفته‌های پالاتسیک، در حالت کوالیتی مود (Quality Mode)، علاوه بر رزولوشن 4K و ری تریسینگ، بازیکنان می‌توانند از افکت‌های والیومتریک بهبودیافته بهره ببرند. همچنین در این حالت گرافیکی عناصر پس‌پردازش یا همان پست پراسسینگ از کیفیت بالاتری برخوردار هستند.

علاوه بر این حالت اما در بازی Dying Light 2 Stay Human یک حالت پرفورمنس مود نیز دارد که به کمک آن بازیکنان می‌توانند از 60 فریم بر ثانیه لذت ببرند. اگر روی کنسول‌های نسل نهمی مایکروسافت و یا PC این بازی را تجربه می‌کنید، می‌توانید نرخ رفرش متغیر را فعال کنید. این امکان البته در PS5 فعلاً در دسترس نخواهد بود.

با این وجود باید به این نکته اشاره کرد که پیشتر توسعه‌دهندگان Dying Light 2 به کاربران کنسول‌های نسل هشتمی قول داده بودند که این اثر روی کنسول‌های آن‌ها به بهترین نحو ممکن اجرا خواهد شد. از جمله در این زمینه کارگردان رندرینگ این بازی چنین گفته بود: «ما هرکاری می‌کنیم تا مطمئن شویم که بازی روی PS4 و Xbox One در بالاترین سطح ممکن اجرا شود.»

بازی Dying Light 2 Stay Human روز 7 دسامبر برای پلتفرم‌های PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 و PC منتشر خواهد شد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Dying Light 2 کیفیت بالایی روی کنسول‌های نسل هشتم خواهد داشت

حتما بخوانید