عرضه بازی Dying Light 2 تا فوریه 2022 به تعویق افتاد

استودیوی Techland در توییتر خود تایید کرد که عرضه این بازی از دسامبر امسال تا 4 فوریه 2022 به تاخیر افتاده است.

توسعه قسمت دوم بازی Dying Light تا این لحظه مسیری پر از بالا و پایین را پیموده است. از زمان معرف این بازی درسال 2018، تاکنون چند بار انتشار آن به تعویق افتاده است و توسعه آن نیز شرایط سختی را از سر گذرانده است. در اوایل سال جاری، Techland سرانجام تاریخ انتشار مشخصی برای Dying Light 2 Staying Human اعلام کرد و تأیید کرد که در این بازی در 7 دسامبر عرضه می‌شود. با این حال‌، بازی دوباره به تعویق افتاده است.

Techland اخیراً در توییتر تأیید کرد که تاخیر دیگری در زمان عرضه بازی Dying Light 2 وجود خواهد داشت و این بازی را در ماه مارس عرضه نخواهد کرد. تاریخ عرضه این بازی حالا اوایل فوریه و Techland می‌گوید که برای توسعه و بهینه‌سازی بازی به زمان بیشتری نیاز دارد.

پائول مارچکا، مدیرعامل Techland، می‌نویسد: «متأسفیم که همه شما را کمی بیشتر منتظر می‌گذاریم‌، اما می‌خواهیم که بازی انتظارات شما را در زمان عرضه برآورده کند و نمی‌خواهیم در این مورد کوتاهی کنیم.»

با این اوصاف، هنوز می‌توانید در آینده‌ای نزدیک انتظار اطلاعات بیشتری درباره این بازی داشته باشید. Techland تأیید می‌کند که در ماه اکتبر، مطبوعات و تولیدکنندگان محتوا این شانس را خواهند داشت که به نسخه‌ای رایانه‌ای و کنسولی Dying Light 2 دسترسی داشته باشند. این بدان معناست که می‌توان انتظار جزئیات جدید و ویدئوهایی از گیم‌پلی این بازی را در آن ماه داشت.

پیش از این سازندگان این بازی گفته بودند که در حالت کوالیتی مود (Quality Mode)، علاوه بر رزولوشن 4K و ری تریسینگ، بازیکنان می‌توانند از افکت‌های والیومتریک بهبودیافته بهره ببرند. همچنین در این حالت گرافیکی عناصر پس‌پردازش یا همان پست پراسسینگ از کیفیت بالاتری برخوردار هستند. علاوه بر این سازندگان بازی Dying Light 2 وعده یک حالت پرفورمنس مود را نیز داده بودند که به کمک آن بازیکنان می‌توانند از 60 فریم بر ثانیه لذت ببرند. اگر روی کنسول‌های نسل نهمی مایکروسافت و یا PC این بازی را تجربه می‌کنید، می‌توانید نرخ رفرش متغیر را فعال کنید. این امکان البته در PS5 فعلاً در دسترس نخواهد بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

روایت Dying Light 2 Stay Human بر قهرمان اصلی و شهر متمرکز است

بازی Dying Light 2 Stay Human در حالت کوالیتی مود کیفیت چشم‌نوازی خواهد داشت

منبعGamingbolt

حتما بخوانید