گیم‌پلی بازی Dying Light 2 Stay Human در ماه ژانویه به نمایش درمی‌آید

بر اساس آخرین اطلاعات، قرار است گیم‌پلی این بازی بر روی کنسول‌های نسل هشتم در این ماه نمایش داده شود.

پس از یک چرخه توسعه پرتلاطم و تاخیرهای زیادی که به همراه داشت، بازی Dying Light 2 Stay Human بالاخره به انتشار نزدیک شده است. در آستانه عرضه، توسعه‌دهنده این بازی یعنی Techland مقدار زیادی از بازی را به نمایش گذاشته است، اما با اینکه مخاطبان می‌دانند که چه انتظاراتی از این بازی بر روی PC و کنسول‌های نسل جدید باید داشته باشند، در مورد سخت‌افزار قدیمی‌تر PS4 و Xbox  پرسش‌های زیادی وسط کشیده می‌شود. همچنین اینکه ما گیم‌پلی بازی Dying Light 2 Stay Human را هنوز ندیده‌ایم.

با این حال گویا خبرهای جدیدی در راه است. اونسی، مدیر انجمن Techland، اخیراً در توییتر تأیید کرد که ویدئو‌هایی جدیدی از پس از یک چرخه توسعه پرتلاطم و تاخیرهای زیادی که به همراه داشت، بازی Dying Light 2 Stay Human بالاخره به انتشار نزدیک شده است. در آستانه عرضه، توسعه‌دهنده این بازی یعنی Techland مقدار زیادی از بازی را به نمایش گذاشته است، اما با اینکه مخاطبان می‌دانند که چه انتظاراتی از این بازی بر روی PC و کنسول‌های نسل جدید باید داشته باشند، در مورد سخت‌افزار قدیمی‌تر PS4 و Xbox One پرسش‌های زیادی وسط کشیده می‌شود. همچنین اینکه ما گیم‌پلی بازی Dying Light 2 Stay Human را هنوز ندیده‌ایم. که بر روی سخت‌افزارهای نسل قدیمی اجرا می‌شود به‌ زودی به نمایش گذاشته می‌شود. در حالی که هنوز تاریخ دقیقی برای آن مشخص نشده است، می‌دانیم که می‌توان در ژانویه منتظر این ویدئوها بود.

اینکه آیا نسخه‌های میان‌نسلی می‌توانند به درستی روی کنسول‌های قدیمی‌تر اجرا شوند یا نه، همیشه یک نگرانی است، بنابراین امیدواریم که Dying Light 2 در این زمینه عملکرد خوبی داشته باشد. به زودی متوجه ضعف‌ها و قوت‌های این بازی خواهیم شد.

Dying Light 2 Stay Human در 4 فوریه/15 بهمن برای PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One ،PC و به عنوان یک نسخه انحصاری Cloud برای Nintendo Switch منتشر می‌شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

کارگردان بازی Dying Light 2 از جزئیات جهان این بازی می‌گوید

سیستم مستهلک شدن سلاح‌ها در Dying Light 2 نیز وجود خواهد داشت

سیستم مورد نیاز بازی Dying Light 2 Stay Human اعلام شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید