بسته الحاقی داستانی Dying Light 2 ماه سپتامبر منتشر می‌شود

این بسته الحاقی که قرار بود در ژوئن منتشر شود، حالا با تاخیری سه ماهه مواجه شده است.

پس از چند مورد خبر تاخیر بازی‌ها در روزهای اخیر، این بار نوبت به Techland رسید که اعلام کند انتشار اولین بسته الحاقی داستانی Dying Light 2 از ماه ژوئن تا سپتامبر به تأخیر افتاده است. این توسعه‌دهنده گفت که می‌خواهد با طرفداران خود صادق و شفاف باشد و باید بگوید که برای توسعه این بسته الحاقی به «زمان کمی بیشتری» نیاز است. آن‌ها همچنین نقشه راه بازی را به روز کرده و برخی از ویژگی‌ها و محتوای جدید را که می‌توان در ماه‌های آینده انتظار داشت، اعلام کرده‌اند.

در ماه ژوئن انتشار حالت فوتو مود به به همراه آنچه اولین قسمت از بازی خوانده می‌شود به نام In the Footsteps of a Nightrunner را شاهد خواهیم بود. مأموریت‌های جدید‌، ماموریت‌های بانتی هانتر، دشمنان‌، پاداش‌ها و سیستم رتبه‌بندی با این به‌روزرسانی به بازی اضافه خواهند شد. قسمت دوم قرار است در سپتامبر-نوامبر برگزار شود و دشمنان، ماموریت‌های و بانتی‌های بیشتری را به Dying Light 2 اضافه خواهد کرد.

به جز اولین بسته الحاقی داستانی Dying Light 2، خبرها حکایت از یک بسته الحاقی دوم نیز دارد که سلاح‌های جدید، دشمنان، داستان‌ها، رویدادها و محتوای اضافی را به این عنوان نه چندان موفق اضافه خواهد کرد. برای اطلاعات بیشتر اما باید منتظر ماه‌های آینده بود. Dying Light 2 Stay Human در حال حاضر برای Xbox One ،Xbox Series X/S ،PS4 ،PS5 و PC در دسترس بوده و نسخه Nintendo Switch نیز در اواخر سال جاری منتشر خواهد شد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

آپدیت جدید Dying Light 2 Stay Human نیو گیم پلاس را به این بازی اضافه می‌کند

سیستم مورد نیاز بازی Dying Light 2 Stay Human اعلام شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید