کارگردان بازی Dying Light 2 از جزئیات جهان این بازی می‌گوید

بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده، داستان‌گویی به کمک محیط جزئی از جهان این بازی خواهد بود.

استودیو Techland اپیزود جدیدی از برنامه Dying 2 Know را برای بازی Dying Light 2 Stay Human منتشر کرده است که در آن درباره تمام جزئیات کوچکی که بازیکنان می‌توانند در شهری که محیط این بازی در آن قرار دارد مشاهده کنند، بحث می‌شود. از پیش در مورد وجود گروه‌هایی مانند PeaceKeepers و Renegades اطلاع داشتیم. اما حالا یک کارگردان بازی Dying Light 2 به نام توماس گرباود که مسئولیت طراحی جهان بازی را بر عهده داشته، در مورد چگونگی تأثیر این گروه‌ها بر محیط بازی صحبت‌هایی انجام داده است.

به عنوان مثال، نیروهای PeaceKeepers یک کشتی متروکه را به پایگاه خود تبدیل کرده‌اند. شاید از بیرون چنین اقدامی نظامی‌گرایانه به نظر برسد، اما وقتی از داخلی نگاه کنیم، جریانات زیادی رخ می‌دهد. همانطور که انتظار می‌رود، نگهبانان زیادی در این کشتی حضور دارند و حتی ممکن است با زندانیانی روبرو شوید که داستان‌هایشان کاملاً از طریق تصاویر بیان می‌شود. اگرچه روش‌های PeaceKeepers همیشه مطلوب‌ترین روش‌ها نیستند، اما حضور آن‌ها را می‌توان درون شهر شهر احساس کرد و انواع مختلفی از تبلیغات را برای خود دارند.

جزییات دیگری نیز وجود دارد که فقط با مشاهده زندگی روزمره، خواه در قالب گرافیتی، گوش دادن پنهانی به مکالمات دیگران، جمع‌آوری و گوش دادن به نوارها، و چیزهایی ازین قبلی می‌توان متوجه آن‌ها شد. کارگردان بازی Dying Light 2 بر این باور است که همه این‌ها جهان کلی بازی را غنی‌تر می‌کند و به پلیرها کمک می‌کند تا چیزهای بیشتری در مورد آن بیاموزند.

بازی Dying Light 2 Stay Human در حال حاضر قرار است در تاریخ 4 فوریه 2022/19 بهمن برای Xbox Series X/S ،Xbox One ،PS4 ،PS5 و PC منتشر شود. پیش‌تر گفته شده بود که احتمال به تاخیر افتادن دوباره این بازی صفر است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

سیستم مستهلک شدن سلاح‌ها در Dying Light 2 نیز وجود خواهد داشت

بازی Dying Light 2 Stay Human در حالت کوالیتی مود کیفیت چشم‌نوازی خواهد داشت

عرضه بازی Dying Light 2 تا فوریه 2022 به تعویق افتاد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید