کارگردان بازی DriveClub از بازی جدید خود می‌گوید

بر اساس جدیدترین اطلاعات، روسچینسکی در سال 2022 از بازی جدید خود رونمایی خواهد کرد.

اگرچه استودیو Evolution دیگر وجود خارجی ندارد، پاول روسچیسنکی، کارگردان سابق بازی DriveClub و همچنین بازی Onrush، مشغولیت‌های خاص خود را دارد. او سال گذشته به عنوان بخشی از گروه استودیو‌های Avalanche، استودیوی جدیدی را در لیورپول افتتاح کرد و قصد دارد بازی بعدی خود را در سال 2022 معرفی کند. جالب اینکه روسچینسکی در مصاحبه خود اضافه کرد که این استودیو در حال کار بر روی یک IP جدید است که هنوز  معرفی نشده است. همچنین «پروژه‌های بیشتری از آنچه گیمرها انتظار دارند، در Avalanche در حال توسعه است.»

طرفداران DriveClub ،MotorStorm و Onrush اما باید چندان امیدوار نشوند. روسچینسکی در  در توییت اخیر تأیید کرد که روی یک بازی ریسینگ کار نمی‌کند. «بنابراین متأسفیم، دنباله بازی DriveClub، ادامه یا اسپین آف Onrush وجود ندارد. پروژه جدید چیزی است بسیار متفاوت از هر چیزی که قبلاً روی آن کار کرده‌ام.» فعلاً اطلاعات ما درباره اینکه این بازی چه چیزی می‌تواند، به همان اندازه اطلاعات شما است.

گروه استودیو Avalanche همچنین مشغول کار بر روی بازی Contraband است. این بازی توسط Xbox Game Studios به طور انحصاری برای Xbox Series X/S و PC منتشر خواهد شد. در حال حاضر بیش از 150 نفر روی این بازی مشغول به کار هستند؛ اگرچه هنوز پنجره انتشار آن تایید نشده است. منتظر جزئیات بیشتر در مورد این بازی و پروژه جدید روسچینسکی در ماه‌های آینده (شاید حتی در E3 2022) باشید.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

سازندگان Driveclub استودیوی جدید را تشکیل می‌دهند

منبعGamingbolt

حتما بخوانید