نمایش بازی Dragon Age 4 به سال آینده موکول شد

بر اساس جدیدترین، به نظر می‌رسد که نمایش این بازی در The Game Awards 2021 منتفی است.

نمایش بازی Dragon Age 4 استودیو BioWare -یا هر نام دیگری که در نهایت این بازی خواهد داشت- در The Game Awards 2021 به نظر قطعی می‌رسید؛ به خصوص از آنجایی که در سال‌های 2018 و 2020 برای اولین بار از این بازی رونمایی شده بود. با این حال، به نظر می‌رسد که دیگر اینطور نیست. در پستی به مناسبت روز Dragon Age سال 2021 در وبلاگ EA، تیم توسعه بازی اعلام کرد که هنوز «سخت در حال کار برای ساختن تجربه متمرکز بعدی تک‌نفره برای Dragon Age» است.

«ما برای سال آینده هیجان‌زده‌ایم که می‌توانیم بیشتر در مورد آنچه روی آن کار می‌کنیم، صحبت کنیم.» این گفته این استودیو به ظاهر نشان می‌دهد که نمایش بازی Dragon Age 4 در The Game Awards اتفاق نخواهد افتاد. مت گلدمن، مدیر ارشد بخش خلاقیت این فرنچایز، به تازگی این استودیو را ترک کرده و با توجه به اینکه همه‌گیری کرونا باعث تأخیرهایی در ساخت و عرضه بازی‌ها شده، بنابراین در کل چنین خبری چندان تعجب‌آور نیست. همانطور که شایعات در ماه ژوئیه نشان دادند، احتمالاً متعجب خواهید شد که آیا این بازی هنوز در مسیر انتشار در سال 2023 قرار دارد یا نه.

پلتفرم‌های بازی Dragon Age 4 به‌طور رسمی معرفی نشده‌اند؛ اگرچه ظاهراً قرار است با یک بازی صرفاً نسل نهمی (و نه میان‌نسلی) روبرو باشیم. تا اینجا، ما می‌دانیم که قهرمانی به نام سولاس، گرگ وحشتناک، در این بازی حضور خواهد داشت. همچنین Tevinter صحنه اصلی رویدادهای این بازی خواهد بود. باید منتظر جزئیات رسمی بیشتر از این عنوان در سال آینده باشیم.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

در مراسم The Game Awards 2021 بیش از 40 بازی حضور خواهند داشت

بازی Dragon Age 4 تنها برای کنسول‌های نسل نهم و PC منتشر خواهد شد

مدیر بخش خلاقیت بازی Dragon Age 4 استودیو BioWare را ترک کرد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید