spot_img

متخصص رانندگی | بررسی بازی “Dr.Driving”

بازی‌های رانندگی همواره طرفداران بسیار زیادی دارند. اما مهم این است که با یک گیم‌پلی جذاب بتوان گیمر را جذب کرد. بازی Dr.Driving از آن دست عناوین است که دوست‌داران سبک رانندگی باید تجربه‌اش کنند.

این بازی در نوع خودش فوق‌العاده است. شما راننده یک ماشین هستید که در مدت زمان خاصی باید خود را به جای پارک انتخاب شده برسانید و اتومبیل خود را پارک کنید. کنترل جالب و روان اتومبیل‌ها و توانایی انجام حرکت نمایشی باعث شده تا این بازی خیلی زود مخاطبان زیادی پیدا کند. شاید جالب باشد بدانید این بازی تا به حال ۱۰۰ میلیون بار دانلود شده است و خب همین رقم کافی است تا هر کسی را سمت این بازی بکشاند. کنترل بازی به این شکل است که شما با کمک آیکون گاز و ترمز که در سمت چپ صفحه قرار دارد می‌توانید ماشین را به حرکت در آورید و به کمک فرمان که سمت راست صفحه قرار دارد آن را کنترل کنید. بالای صفحه نیز نشانگری وجود دارد که به کمک آن می‌توانید مقصد خود را پیدا کنید.

از حیث گیم‌پلی، بازی واقعا بدون ایراد است. البته اگر فرمان به این تیزی و حساسی نبود قطعا شرایط خیلی بهتر بود. از نظر گرافیکی نیز با اینکه با یک بازی گرافیک بالا و پرجزئیات روبه‌رو نیستیم ولی حداقل‌ها رعایت شده‌اند. تنوع اتومبیل‌ها در این بازی واقعا خوب است و هر کدام از آن‌ها طراحی خاص خود را دارند. از نظر موسیقی و صداگذاری محیطی نیز سازندگان بسیار خوب کار کرده‌اند.

حتما بخوانید