spot_img

DOOM: Eternal حالت جدیدی به نام Horde را دریافت خواهد کرد

استودیو id Software در توییتر ضمن اعلام این خبر، وعده داد که حالت دیگری برای بازی منتشر خواهد شد

در همان ابتدای معرفی DOOM: Eternal، سازندگان از وجود حالتی به نام Invasion یا هجوم در آن خبر دادند. حالتی که به بازیکنان اجازه می‌داد تا به جهان بازیکنان دیگر حمله کرده و با آن‌ها وارد درگیری شوند. در زمان عرضه، این حالت در بازی وجود نداشت و سازندگان وعده‌ی اضافه شدن آن در آینده را دادند. حالا اما مشخص شده که محتویات پس از عرضه‌ی بازی قرار است دستخوش تغییراتی شود. همراه بازی‌نما باشید.

حالت هجوم که از ابتدای معرفی DOOM: Eternal وعده‌ی آن داده شده بود، دقیقاً چیزی شبیه به حالت چند‌نفره‌ی سری بازی‌های Dark Souls و Bloodborne است. قرار بود تا این بخش جایی در اواخر سال گذشته‌ی میلادی عرضه شود. حالا اما سازندگان بازی در توییتی خبر از لغو ساخت این بخش از بازی می‌دهند و در عوض آن، بخشی جدید و تک‌نفره را معرفی کرده کرده‌اند. حالتی که Horde نام دارد. هنوز اطلاعاتی از زمان انتشار یا جزئیات محتویات این حالت منتشر نشده. استودیو id Software موفق شده ناامیدی حاصل از لغو حالت Invasion را با این محتوای جدید کنترل کند و اجازه ندهد تا طرفداران DOOM: Eternal از بازی کاملا ناامید شوند.

بازی DOOM: Eternal یکی از اولین و بهترین بازی‌های سال ۲۰۲۰ میلادی بود که توسط استودیو id Software توسعه داده شده بود و توسط شرکت Bethesda منتشر شده بود. بازی پس از انتشارش روی کنسول‌های خانگی، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی، تبدیل به یک موفقیت همه‌جانبه شد و حتی در فصل جوایز، در کنار بازی‌هایی مثل HADES و The Last of Us: Part 2 برای کسل عنوان بهترین بازی سال رقابت کرد. شما مخاطبان بازی‌نما می‌توانید بررسی بازی‌نما از بازی DOOM: Eternal را از اینجا مطالعه نمایید. همچنین تا کنون دو محتوای داستانی تک‌نفره برای بازی DOOM: Eternal منتشر شده که به شکل جدا از بازی قابل تهیه است. لازم به ذکر است که هفته‌ی گذشته، بازی با دریافت به‌روزرسانی نسل نهمی خود، ویژگی‌هایی از جمله ری تریسینگ و رزولوشن 4K را به کنسول‌های XBOX Series X و PlayStation 5 آورد.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید