spot_img

امکان کراس پلی برای Dirt 5 فعال شد

این قابلیت در قالب یک به‌روزرسانی رایگان، به همراه محتویات دیگری عرضه شد

ویژگی کراس پلی، یکی از آن قابلیت‌های جذاب است که باید برای تمام بازی‌های چندنفره در دسترس باشد. ویژگی‌ای که امکان بازی چندنفره به همه را فارغ از پلتفرم می‌دهد. این ویژگی هم‌اکنون برای بسیاری از بازی‌ها فعال است و هرازگاهی برای بازی‌های جدیدی فعال می‌شود. یکی از این بازی‌های جدید، عنوان اتومبیل‌رانی تیم کدمسترز، یعنی Dirt 5 است. حالا می‌توانید این بازی را به همراه دوستان خود تجربه کنید، آن هم بدون نگرانی از اینکه صاحب چه پلتفرمی هستید.

این ویژگی در قالب یک به‌روزرسانی با نام Red Bull Revolution در دسترس قرار گرفته و همانطور که احتمالا از نام این به‌روزرسانی حدس زده‌اید، محتویات جدیدی از کمپانی Red Bull نیز در آن قرار دارد. محتوایی از جمله آیتم‌های تزئینی برای شخصی‌سازی خودروهای شما و همچنین قطعات ساخت پیست با طرح Red Bull که می‌توانید از آن‌ها در بخش Playground استفاده کنید. کدمسترز در این به‌روزرسانی آب و هوای جدیدی را نیز به بازی اضافه کرده. حالا می‌توانید مشخص کنید که قصد دارید مسابقات در چه نوع زمینی شروع کنید. خیس؟ پر از گل و لای؟ انتخاب با شماست. در ضمن حالا امکان رانندگی در هوای طوفانی هم در بازی وجود دارد که می‌توانید تجربه‌ی سرگرم‌کننده و جدیدی باشد.

همچنین در این به‌روزرسانی ویژگی Ghost laps هم به بازی اضافه شده که یکی از ویژگی‌های متداول بازی‌های مسابقه‌ای محسوب می‌شود.

بازی Dirt 5 هم‌اکنون برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم و همچنین رایانه‌های شخصی در دسترس است. همچنین می‌توانید بررسی بازی Dirt 5 را از اینجا مطالعه نمایید.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید