Deviation Games در سال 2022 توسعه بازی PS5 خود را آغاز خواهد کرد

بر اساس آخرین اخبار، این استودیو به زودی نخستین پروژه خود را آغاز خواهد کرد.

سونی علاوه بر خرید تعدادی استودیو برای افزودن به مجموعه رو به رشد بازی‌های فرست پارتی PlayStation، با استودیوهای تازه تاسیس نیز برای ساخت بازی‌های انحصاری‌ برای PS5 همکاری می‌کند از جمله این استودیوها می‌توان به Haven ،Firewalk Studios و Deviation Games اشاره کرد. مورد آخر که دیو آنتونی و جیسون بلوندل، اعضای سابق و کهنه‌کار Treyarch و تیم سازنده Call of Duty، آن را تاسیس کرده‌اند، اوایل امسال اعلام کردند که بر روی یک IP جدید AAA برای PS5 کار می‌کنند و به نظر می‌رسد حالا کار آن‌ها وارد مرحله جدیدی شده است.

در ویدیویی که به تازگی در کانال رسمی Deviation Gamesدر یوتوب بارگذاری شده است، جیسون بلوندل اطلاعات جدیدی درباره وضعیت استودیو و آنچه در انتظار آن است، ارائه کرده است. با توجه به اینکه این استودیو اکنون بیش از 100 نفر را استخدام کرده و مدتی مرحله پیش‌تولید این بازی را گذرانده است، بلوندل تایید کرده است که این پروژه در سال 2022 وارد مرحله تولید کامل خواهد شد. آن‌ها تمرکز زیادی روی نوآوری و یافتن «پیوندی بین طراحی بازی و داستان‌سرایی» وجود دارد.

با توجه به این واقعیت که این بازی در آینده نزدیک وارد مرحله تولید کامل خواهد شد، می‌توان فرض کرد که تا انتشار آن زمان زیادی باقی مانده و احتمالاً اطلاعات دقیقی نیز درباره آن به این زودی‌ها نخواهیم شنید. با این حال، می‌توان امیدوار بود که Deviation Games در آینده نزدیک اطلاعات مشابهی منتشر کرده و درباره این پروژه و چگونگی شکل‌گیری آن بیشتر صحبت کند.  

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Bluepoint Games مشغول کار بر روی دو پروژه است

استودیو Fabrik Games مشغول به ساخت یک پروژه AAA است

منبعGamingbolt

حتما بخوانید