سازنده بازی Gotham Knights احتمالاً توسعه بازی دیگر را نیز آغاز کرده است

جدیدترین اطلاعات حکایت از این دارد که بر اساس صفحه لینکدین WB Games Montreal، احتمالاً آن‌ها در حال ساخت یک بازی دیگر هستند.

آینده WB Games مدتی است که مبهم به نظر می‌رسد. تمام گزارش‌هایی که مبنی بر متلاطم بودن وضعیت بخش بازی‌های این مجموعه به سبب  ادغام AT&T دارند، حکایت از این ابهام دارد؛ حتی با اینکه خود WB Games ادعا کرده که این گزارش‌ها نادرست هستند. با این حال، با توجه به استودیوهایی که عضوی از این مجموعه هستند، این شرکت در مجموع قرار است چندین بازی بزرگ را در سال 2022 عرضه ‌کند که یکی از آن‌ها بازی اکشن جهان باز RPG استودیو WB Games Montreal یعنی Gotham Knights است که بسیاری انتظار آن را می‌کشند. است. در کنار این اما به نظر می‌رسد که سازنده بازی Gotham Knights  پروژه‌های دیگری را نیز در دست ساخت دارد.

بر اساس آنچه که رسانه VGC گزارش داده است، پروفایل لینکدین مگان بری -آرتیست ارشد استودیوWB Games Montreal- به یک بازی معرفی نشده در حال توسعه در این استودیو اشاره می‌کند. پروفایل او اشاره می‌کند که او ویژگی‌ها و ستون‌های اصلی گیم‌پلی بازی را به طور مشترک طراحی کرده و همچنین در کنار کارگردان بخش خلاقیت بازی، آن را بر عهده داشته است. بری همچنین می‌‎گوید که توسعه این بازی ارجح بر مسئولیت‌های فعلی او در توسعه بازی Gotham Knights است.

سازنده بازی Gotham Knights، روی دنباله‌ای برای سری Batman: Arkham کار می‌کرد که قرار بود در آن دامیان وین نقش قهرمان داستان بازی را داشته باشد. با این حال ساخت این بازی لغو شد. در سال 2018، فاش شد که این استودیو در حال کار بر روی چند بازی مبتنی بر کاراکترها و داستان‌های مجموعه کمیک‌های DC است که احتمالاً یکی از آن‌ها Gotham Knights بوده است.

اینکه این بازی معرفی نشده چیست وچه سرنوشتی پیدا می‌کند، به‌ویژه با توجه به مسائلی که بخش بازی Warner Bros درگیر آن است، تنها در آینده مشخص خواهد شد. بازی مورد انتظار Gotham Knights قرار است سال آینده (احتمالاً بهار) برای PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One و PC منتشر شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Gotham Knights احتمالاً بهار 2022 منتشر می‌شود

تریلر داستانی جدیدی از بازی Gotham Knights منتشر شد

آنتاگونیست بازی Gotham Knights در یک تیزر کوتاه نمایش داده شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید