توسعه بازی Star Wars Eclipse از 18 ماه پیش آغاز شده است

بر اساس آخرین اطلاعات، هنوز نسخه قابل بازی‌ای از این عنوا آماده نشده است.

هنگامی که Quantic Dream در The Game Awards 2021 از بازی Star Wars Eclipse رونمایی کرد، توجه طرفداران محبوب جنگ ستارگان را برانگیخت. با این حال، گزارش‌ها حاکی از آن بود که تا انتشار این عنوان چندین سال دیگر باقی مانده و موتور داخلی استودیو، همراه با مشکلاتی برای استخدام کارمندان به دنبال ادعاهای مربوط به فرهنگ مسموم در محل کار این استودیو، توسعه بازی را متوقف کرده است.

حالا در ویدئوی جدیدی، تام هندرسون، اینسایدر معروف صنعت گیم، به وضعیت فعلی توسعه بازی Star Wars Eclipse و اینکه چرا معتقد است ممکن است توسعه این بازی با مشکلاتی مواجه شود، پرداخته است. توسعه این بازی در ابتدا به عنوان یک بازی MMORPG با نام Project Karma شروع شد و به سونی واگذار شد. سونی این پروژه را به نفع ساخت Detroit: Become Human کنار گذاشت. Quantic Dream از ابزارهای مربوط به آن پروژه برای ساخت عنوان جدید Star Wars و تحویل آن ​​Lucasfilm استفاده می‌کند.

جالب اینجاست که این استودیو به دنبال این بود که خریداری شود تا منابع بیشتری را به دست آورد. با این حال اما اتهامات مختلف، هر علاقه‌مندی را از سوی دیگر طرفین از این استودیو دور کرده است. هندرسون بار دیگر مشکلات ناشی از موتور توسعه‌دهنده را نیز تایید می‌کند. موتور این استودیو تنها می‌تواند چند NPC و لول‌هایی با فضای محدود را مدیریت کند. این در حالی است که بر طبق شایعات Eclipse قراراست جهان باز باشد. همچنین بخش مولتی‌پلیر نیز ممکن است با مشکلاتی مواجه شود.

شاید بدترین قسمت این باشد که توسعه بازی Star Wars Eclipse بیش از 18 ماه است که ادامه دارد؛ اما هیچ نسخه قابل بازی‌ای از این عنوان وجود ندارد. با این حال، همه چیز می‌تواند تغییر کند، به خصوص اگر توسعه‌دهنده این بازی و Lucasarts به عرضه بازی در سال 2024/2025 چشم داشته باشند. در حال حاضر اما اوضاع خوب نیست و اگر مشکلات مرتبط با استخدام کارکنان ادامه پیدا کند، توسعه بازی ممکن است حتی بیشتر طول بکشد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Star Wars Eclipse در مراسم The Game Awards 2021 رونمایی شد

ریمیک بازی Star Wars: Knights of the Old Republic معرفی شد

سازندگان Heavy Rain به دنبال ساخت بازی‌ای بر اساس مجموعه Star Wars

منبعGamingbolt

حتما بخوانید