توسعه ریمیک System Shock تقریباً به اتمام رسیده است

به نظر می‌رسد توسعه نسخه PC این بازی چند گام جلوتر از توسعه نسخه کنسولی آن است.

انتظارها برای ریمیک System Shock طولانی شده است. این ریمیک برای نخستین بار در سال 2016 معرفی شد و حالا مدتی است که توسعه آن را Nightdive Studios بر عهده گرفته است. حالا اما به نظر می‌رسد که در نهایت نوبت به انتشار آن رسیده است.

 در گفتگو با Windows Central، لری کپرمن، مدیر توسعه کسب و کار Nightdive Studios، اعلام کرد که توسعه ریمیک System Shock «تقریباً به انتها رسیده است». به نظر می‌رسد نسخه PC بازی بسیار پیشتر بوده و ظاهراً Nightdive Studios کار بر روی تمام سلاح‌ها، دشمنان و عناصر دیگر را به پایان رسانده است. با این حال، کار بر روی نسخه‌های کنسول بازی، هنوز ادامه داشته و کپرمن می‌گوید تیم سازنده می‌خواهد بازی را به طور همزمان روی تمام پلتفرم‌ها عرضه کند.

ماه دسامبر سال گذشته تایید شد که ریمیک System Shock توسط لیبل تازه تاسیس Koch Media یعنی Prime Matter منتشر خواهد شد. در آن زمان، پنجره عرضه 2022 برای بازی تعیین شد؛ اما دیگر چندان خبری از آن نشد. هر زمان که بازی منتشر شود، بر روی PC ،PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 و Xbox One می‌توان آن را تجربه کرد.

استفن کیک، بنیانگذار و مدیر عامل استودیو Nightdive، پیشتر درباره این عنوان چنین گفت: «بازی System Shock یک کار واقعی عاشقانه بوده و هدف ما همیشه این بوده است که بازی‌ای را ارائه دهیم که تا آنجایی که می‌توانیم به کمال نزدیک باشد. ما از شراکت با Prime Matter برای رسیدن به این هدف هیجان‌زده هستیم و این را گامی مهم در رشد استودیو Nightdive می‌دانیم.»

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی System Shock سال 2022 منتشر می‌شود

احتمالاً BioShock بعدی جهان‌باز خواهد بود!

بازی جدید سری BioShock احتمالاً BioShock Isolation نام دارد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید