spot_img

ریمیک بازی Destroy All Humans 2 رسماً معرفی شد

این ریمیک تنها برای کنسول‌های نسل نهمی و PC عرضه خواهد شد.

به دنبال برخی از تبلیغات پنهان در اوایل سال جاری و اطلاعاتی که به تازگی از سونی به بیرون درز پیدا کرد، THQ Nordic رسماً تأیید کرد که ریمیک بازی Destroy All Humans 2 در حال توسعه است.

این ریمیک جدید که THQ نام آن را Destroy All Humans 2 Reprobed گذاشته است، به کمک موتور Unreal Engine 4 توسط استودیوی Black Forest Games توسعه می‌یابد که در سال 2020 ریمیک فوق‌العاده‌ای از بازی Destroy All Humans بر عهده داشت.

اگر با این دنباله آشنا نیستید، باید گفت که اولین بار در سال 2006 برای PS2 و Xbox منتشر شد. این بازی  دومین نسخه از بازی کمدی برگرفته از ET بود که ماجراجویی‌های مداوم Crypto در دهه 1960 پس از نابودی سفینه مادرش توسط KGB را نشان می‌دهد. ماجراجویی‌های پرخشونت او شامل بلعیدن (و منفجر کردن) مناظر در ایالات متحده، بریتانیا، اتحاد جماهیر شوروی، ژاپن و حتی به ماه می‌داند. می‌توان انتظار داشت همه چیز درنسخه بازسازی شد زیباتر باشد.

جزئیات بیشتری از  این ریمیک تا الان منتشر نشده است. با این حال اما THQ می‌گوید حالت کوآپ دو بازیکن با صفحه نمایش تقسیم شده در بازی وجود خواهد داشت. همچنین توانایی تغییر  رنگ بشقاب پرنده شما نیز در بازی وجود خواهد داشت و THQ قول داده که همه اسکین‌های Crypto از بازی اولیه، در این ریمیک نیز وجود داشته باشد.

نسخه ریمیک بازی Destroy All Humans 2 برای PC ،PlayStation 5 و Xbox Series S/X در آینده ای نامشخص منتشر می‌شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

شرکت THQ Nordic مالکیت دو عنوان Alone In The Dark و Act of War را به دست آورد

THQ Nordic حق امتیاز Timesplitters و Second Sight را به دست آورد

منبعEurogamer

حتما بخوانید