آپدیت جدید بازی Deathloop منتشر شد

بر اساس آخرین اطلاعات، بهبود هوش مصنوعی NPCها و همچنین ویژگی FOV بر روی PS5 بخشی از این آپدیت است.

یکی از بزرگترین بازی‌های سال جاری میلادی بدون شک عنوان Deathloop بود. آخرین بازی استودیوی Arkane شما را در نقش شخصی به کلت قرار می‌دهد که حافظه خود را از دست داده و در یک حلقه زمانی ثابت در جزیره‌ای مرموز گرفتار شده است. این بازی توانست تحسین زیادی را به همراه داشته باشد و طرفداران بسیاری پیدا کند. از جمله اینکه موفق شد در سایت متاکرایتیک میانگین نمرات 87 را از آن خود کند. با این حال اما این بازی بدون برخی مشکلات فنی نیز نبود. Arkane از آن زمان تاکنون بازی را به روز رسانی کرده است و حالا آپدیت جدید بازی Deathloop که بزرگترین بروزرسانی آن تا این لحظه به شمار می‌آید، در قالب آپدیت 2 بازی داریم

آپدیت 2 بازی چیزهای زیادی به هر دو نسخه بازی اضافه می‌کند. بهبود کلی هوش مصنوعی NPCها، رفع باگ‌ها، بهبود پایداری بازی و گرافیک آن از جمله این تغییرات است. همچنین چند مورد از ترفندهایی که در مکانیک حملات بازی هنگامی که در نقش جولیانا بازی می‌کنید، وجود دارد نیز دچار تغییراتی شده است. به طور خاص بر روی کنسول PS5، آپدیت جدید بازی Deathloop همچنین دو ویژگی که بسیاری خواهان آن بودند یعنی Field of View و motion blur را نیز به بازی اضافه کرده‌اند.

Deathloop هم اکنون برای PS5 و PC در دسترس است. این عنوان انحصاری زمانی کنسول جدید سونی بوده و سال آینده برای کنسول‌های Xbox Series S/X منتشر خواهد شد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

کارگردان بازی Deathloop حالا رییس جدید استودیو Arkane است

آشنایی بیشتر با کاراکتر جولیان از بازی Deathloop در رویداد Quakecon

نمایش نحوه استفاده از قابلیت‌های DualSense در تریلر جدید بازی Deathloop

منبعGamingbolt

حتما بخوانید