spot_img

سیستم مورد نیاز برای نسخه PC بازی Deathloop اعلام شد

پشتیبانی از نمایشگر اولترا واید و همچنین تکنولوژی جدید FidelityFX Super Resolution از جمله ویژگی‌های نسخه PC این بازی اکشن ماجراجویی است.

بازی اکشن ماجرایی Arkane Lyon از استودیوی  Deathloop که مدت زیادی است بسیاری از گیمرها انتظار آن را می‌کشند، حالا تقریباً به مرحله انتشار رسیده است. همانطور که می‌دانیم روی PS5 با نرخ فریم 60 فریم بر ثانیه و رزولوشن 4k اجرا می‌شود. گیمرها روی پلتفرم PC برای دستیابی به چنین عملکردی به چه سخت‌افزاری نیاز دارند؟

Bethesda سرانجام سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی بر روی PC را فاش کرد. بر طبق نظر این شرکت معتبر و باسابقه برای اجرای بازی با مشخصاتی مشابه PS5 بر رویی تنظیمات گرافیکی Ultra، به Intel Core i9 10900K 3.70GHz یا AMD Ryzen 7 3800XT ، 16 گیگابایت RAM و Nvidia RTX 3080 10GB یا AMD Radeon RX 6800 XT 16GB نیاز خواهید داشت. یک هارد درایو از نوع SSD نیز به کار شما خواهد آمد.

برای کسانی که به دنبال رزولوشن 1080p با نرخ فریم 60 و تنظیمات گرافیکی High هستند، شرایط کمی منطقی‌تر است. Core i7 9700K 3.60GHz یا AMD Ryzen 7 2700X ، 16 گیگابایت رم و یا RTX 2060 (6 گیگابایت) یا Radeon RX 5700 (8 گیگابایت) برای اجرای بازی بر روی تنظیمات گفته شده مورد نیاز است. هرچند هنوز به SSD نیاز داشته و صرف نظر از پیکربندی هاردتان، 30 گیگابایت فضای نصب مورد نیاز است.

سیستم مورد نیاز بازی را در می‌توانید در زیر ببینید. گزینه‌های مختلفی مانند پشتیبانی از مانیتور Ultrawide، امکان تغییر FOV بین 65 تا 110 درجه و پشتیبانی از فناوری جدید شرکت  AMD  یعنی FidelityFX Super Resolution نیز بخشی از این نسخه از بازی Deathloop هستند. از نظر تنظیمات پیشرفته‌تر، بازیکنان می‌توانند تغییرات مختلفی را در  post-process anti-aliasing، سایه‌های آفتاب، انسداد محیطی (ambient occlusion)، جزئیات تسکچرها، جزئیات آب، تار شدن حرکتی دوربین، درخشش (Bloom)، پرتوهای نور و موارد دیگر ایجاد کنند. همچنین می توانید شدت لرز دوربین را تنظیم کرده و زبان‌های مختلف را در صحبت‌های کاراکترها و زیرنویس مخلوط کنید.

بنابراین اگر می‌خواهید کاراکترها انگلیسی صحبت کنند اما بازی زیرنویس فرانسوی داشته باشد، چنین قابلیتی برای شما مهیا خواهد بود. تنظیم اندازه زیرنویس و همچنین گزینه‌ای برای نمایش زیرنویس‌ها برای گفتگوی اصلی، همه گفتگوها یا اصلاً هیچ چیز نیز موجود است. دانلود زودتر از 48 ساعت قبل از عرضه بر روی PS5 و در ساعت 1 بعد از ظهر EDT روز 12 سپتامبر برای رایانه‌های شخصی آغاز می‌شود. بازی Deathloop در ساعت 12 ظهر در منطقه زمانی شخص خریدار در تاریخ 14 سپتامبر قابل بازی خواهد بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

نمایش نحوه استفاده از قابلیت‌های DualSense در تریلر جدید بازی Deathloop

آشنایی بیشتر با کاراکتر جولیان از بازی Deathloop در رویداد Quakecon

منبعGamingbolt

حتما بخوانید