spot_img

تریلر هنگام عرضه بازی تحسین شده Deathloop منتشر شد

بالاخره زمان عرضه اثر جدید استودیو Arkane فرا رسید.

در حال حاضر ریویوهای مربوط به اثر جدید استودیو Arkane یعنی Deathloop منتشر شده و با 74 نقد، این بازی در سایت متاکرایتیک نمره 88 را دریافت کرده است. حالا استودیوی سازنده در کنار جشن گرفتن این نمرات خوب، تریلر زمان عرضه بازی را منتشر کرده است. شاید تعداد تریلرهایی که از این بازی منتشر شده زیاد باشد و شما را خسته کرده باشد، اما حالا که می‌دانیم با یک شاهکار طرف هستیم، تماشای یک ویدئوی جدید خالی از لطف نیست.

Deathloop داستان شخصی به نام کلت وان است؛ قاتلی که سعی در فرار از جزیره بلک ریف دارد. این منطقه در یک حلقه زمانی گیر کرده است که باعث می‌شود روز تا زمانی که هشت شخص که ویژنری (Visionaries) نام دارند، زنده باشند، همچنان تکرار شود. بنابراین بازیکنان باید راهی برای کشتن همه آن‌ها در یک لوپ زمانی پیدا کنند. در عین حال باید از روبرو شدن جولیانا بلیک، قاتل مرموز که وظیفه حذف کلت را بر عهده دارد، اجتناب کنند.

 قبل از اینکه بازی Deathloop آغاز شود، بازیکنان دو انتخاب دارند: Break The Loop یا Protect the Loop. با انتخاب گزینه دوم، امکان بازی در نقش جولیانا وجود دارد و می‌توانید قبل از تصمیم به حمله به بازی بازیک دیگر، تجهیزات و توانایی‌های او را شخصی‌سازی کنید. بر خلاف کلت او فقط یک نوار سلامتی دارد که این مساله شما را تشویق می‌کند تا از دانش خود در مورد نقشه، مکان‌های ‌NPCها و چیزهای دیگر برای برتری داشتن بر پلیر دیگر استفاده کنید.

مانند دیگر اثر استودیوی Arkane یعنی سری Dishonored در Deathloop هم کاراکتر شما قدرت‌های بسیار متنوعی و مجموعه قابل توجهی از سلاح‌‌ها را ارائه می‌دهد. این بازی فردا برای PS5 و PC منتشر می‌شود  و به مدت یک سال در انحصار این کنسول سونی خواهد بود. پس از یکسال طرفداران Xbox نیز می‌توانند به این اثر تحسین‌شده دسترسی داشته باشند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

نمایش نحوه استفاده از قابلیت‌های DualSense در تریلر جدید بازی Deathloop

سیستم مورد نیاز برای نسخه PC بازی Deathloop اعلام شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید