spot_img

آشنایی بیشتر با کاراکتر جولیان از بازی Deathloop در رویداد Quakecon

این کاراکتر نقطه مقابل کلت قرار دارد و قرار است مبارزه اون با کلت از نقطه نظر هر دو کاراکتر جذابیت زیادی داشته باشد.

در جریان QuakeCon 2021، استودیوی Arkane Lyon جزئیات بیشتری در مورد عنوان ماجراجویی اول شخص خود یعنی بازی Deathloop ارائه داد. دینگا باکابا، کارگردان Deathloop، و بنت اسمیت، طراح روایت این بازی، در قسمت جدید برنامه Deep Dive تمرکز خود را بر  معرفی کاراکتر Julianna گذاشتند و درباره حلقه گیم‌پلی این کاراکتر و انگیزه‌های او بحث کردند.

 قبل از اینکه بازی Deathloop آغاز شود، بازیکنان دو انتخاب دارند: Break The Loop یا Protect the Loop. با انتخاب گزینه دوم، امکان بازی در نقش جولیانا وجود دارد و می‌توانید قبل از تصمیم به حمله به بازی بازیک دیگر، تجهیزات و توانایی‌های او را شخصی‌سازی کنید. بر خلاف کلت او فقط یک نوار سلامتی دارد که این مساله شما را تشویق می‌کند تا از دانش خود در مورد نقشه، مکان‌های ‌NPCها و چیزهای دیگر برای برتری داشتن بر پلیر دیگر استفاده کنید.

اگرچه مجبور نیستید در نقش کلت با جولیانا بجنگید، اما دلایل زیادی برای مبارزه با او در بازی Deathloop وجود دارد. با کشتن جولیانا به رزیدیوم (Residium) دست پیدا می‌کنید. علاوه بر این به سلاحی با بالاترین کیفیت است، یک قدرت (که معمولاً فقط از با کشتن نیروهای ویژنری به دست می‌آید) و یا ارتقاء قدرت دست پیدا می‌کنید. شما حتی می‌توانید به شیء زیبا (Trincket) دست پیدا کنید که برای ارتقاء سلاح یا به دست آوردن پرک‌های جدید کاربرد دارند.

از نظر داستانی نیز جولیانا به جز کلت تنها شخص دیگری در بلکریف، محل وقوع رویدادهای بازی، است که خاطرات خود را حفظ می‌کند. او اغلب به سوالات پاسخ می‌دهد؛ اما بیشتر این مساله برای او جذاب است که کلت به اندازه کافی قوی است تا او را به چالش بکشد. بر خلاف ویژنری‌ها (Visionaries) یا همان نیروهای مقابل کلت، جوان ماندن برای همیشه یا جاودانگی هدف اصلی او نیست. آنچه که جولیانا واقعاً به دنبال است، تنها با تجربه کردن Deathloop مشخص خواهد شد.

بازی Deathloop در 14 سپتامبر برای PS5 و PC منتشر می شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

انتشار Deathloop تا شهریور به تعویق افتاد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید