spot_img

هنوز یک راز مخفی در دل مراحل بازی Deathloop کشف نشده باقی مانده است

طراح مراحل این بازی می‌گوید که هنوز همه موارد پنهان در آن کشف نشده است.

 حالا یک ماه از انتشار Deathloop و در مدت موفقیت‌های تجاری و همچنین هنری زیادی را کسب کرده است. پلیرها نیز راه‌های مختلفی را برای کشتن دشمنان خود‌، ترور افراد گروه ویژنری و موارد دیگر پیدا کرده‌اند. با این حال، حداقل یک «مورد مخفی» وجود دارد که به اعتقاد ژولین اوِیل (Julien Eveillé)، طراح مراحل بازی، هنوز کشف نشده است.

«من می‌دانم که در اینترنت تا به حال همه موارد پنهانی که در Deathloop وجود دارد، پیدا نشده است. هنوز یک چیز مخفی وجود دارد که من دوست دارم کسی بتواند آن را کشف کند.» اویل بعداً خاطرنشان کرد که «این چیز مخفی، پنهان نیست. در واقع کاملاً هم در جلوی چشم قرار دارد. پیدا کردن آن اما به یک سری احتمالات نه چندان قطعی بستگی دارد.» با توجه به اینکه کار او بر روی منطقه Updaam در زمان‌های ظهر و عصر متمرکز بوده است، می‌توان تصور کرد که برای پیدا کردن این راز مخفی Deathloop، باید آن منطقه را در آن زمان جستجو کرد.

به گفته اویل، با این حال، «این راز مخفی پیامد بزرگ یک رویداد بزرگتر است که تنها در صورت وقوع آن رویداد، اتفاق می‌افتد. همچنین علت و پیامد هر دو در یک نقشه یکسان نیستند.» بنابراین در اصل شما باید به منطقه دیگری سفر کنید، بفهمید که چه «رویدادی» باید به پایان برسد و سپس نتیجه را در منطقه دیگری (که ممکن است Updaam باشد) جستجو کنید. از آنجایی که چهار منطقه و چهار زمان مختلف در طول روز دارد، پیدا کردن این راز احتمالاً به صرف زمان زیادی برای جستجو کردن احتیاج دارد.

 باید ببینیم این راز در نهایت به کجا می‌رسد. Deathloop در حال حاضر برای PS5 و PC در دسترس است و نمره 88 را از منتقدین کسب کرده است. این بازی همچنین یکی از شانس‌های کسب عنوان بهترین بازی سال به شمار می‌رود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

سیستم مورد نیاز برای نسخه PC بازی Deathloop اعلام شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید