spot_img

انتشار Deathloop تا شهریور به تعویق افتاد

دومین تاخیر در انتشار برای انحصاری PlayStation 5

انتشار اخبار مربوط به مشکلات توسعه بازی‌ها در دوران شیوع کرونا و تاخیر در انتشار این بازی‌ها، چیزی نیست که برای دنبال‌کنندگان اخبار صنعت بازی‌های ویدئویی تازگی داشته باشد. هرچه باشد در زمانه‌ای هستیم که بازی‌ها بعد اتمام مراحل ساخت هم دچار تاخیر می‌شوند!

جدیدترین بازی بزرگ و مهمی که دچار تاخیر در زمان انتشار شده، بازی جدید سازندگان سری Dishonored است؛ Deathloop قرار بود به عنوان یک بازی انحصاری کنسولی پلی‌استیشن و رایانه‌های شخصی منتشر شود. ولی شب گذشته، حساب رسمی بازی در توییتر با انتشار توییتی، این تاخیر را اعلام کرد.

در این توییت، ضمن اعلام تاخیر بازی، دلیل آن هم قید شده بود، مهم‌ترین دلیل این تاخیر، رساندن بازی به سطحی از کیفیت که مد نظر سازندگان است و البته انجام این مهم، در گرو تضمین سلامتی تمام اعضای استودیو است. آرکین اعلام کرده که این زمان اضافه به آن‌ها کمک می‌کند تا در نهایت یک تجربه‌ی سرگرم‌کننده، ناب و لذت‌بخش را خلق کنند.

این اولین بار نیست که Deathloop دچار تاخیر می‌شود. در ابتدا قرار بود که بازی Deathloop در تعطیلات ابتدای سال ۲۰۲۰ و به عنوان یکی از عناوین زمان انتشار PlayStation 5 منتشر شود، اما بازی با تاخیر مواجه شد و انتشار آن به ماه می سال جاری میلادی موکول شد و حالا، این دومین بار است که انتشار بازی به تعویق می‌افتد. حالا طرفداران بازی باید تا ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) برای انتشار آن صبر کنند.

بازی Deathloop جدیدترین بازی استودیو Arkane است که بازی‌های مهمی مثل مجموعه‌ی Dishonored و بازی Prey را در کارنامه دارد. این بازی قرار است تا یک انحصاری مدت‌دار کنسولی باشد. بازی Deathloop در تاریخ مذکور، برای PlayStation 5 و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید