spot_img

استودیو Arkane به دنبال بهبود مشکلات Deathloop بر روی PC است

یکی از مدیران انجمن این استودیو گفت که حل این مشکل در اولویت آن‌ها است.

Deathloop، جدیدترین عنوان ماجراجویی اکشن از استودیو Arkane که همه آن را به خاطر Dishonored  می‌شناسیم، در بین منتقدان نمره بسیار خوبی کسب کرده است. در حالی که عملکرد این بازی روی PS5 به طور کلی بسیار خوب است، داستان در PC تا حدودی متفاوت است. در Steam، در حال حاضر دارای امتیاز متوسط از سوی کاربران بوده و تقریباً 64 درصد به آن نگاه مثبت داشته‌اند.

حتی در میان کاربران، شکایت‌هایی از لگ زدن و عملکرد ضعیف وجود بازی دارد که برخی از آن‌ها Denuvo، قفل ضد سرقت، را مقصر اصلی آن می‌دانند. یکی از مدیران انجمن استودیو Arkane در مورد این موضوع در Reddit صحبت کرد و خاطرنشان ساخت: «در مورد عملکرد ما از گزارشاتی مطلع هستیم که برخی از کاربران PC دچار مشکل لگ در Deathloop هستند. ما در حال حاضر به طور جدی در حال بررسی این موضوع به عنوان یک اولویت هستیم و در اسرع وقت اطلاعات دقیق‌تری را به شما اطلاع می‌دهیم.‍‍»

اینکه آیا Denuvo در واقع علت این موضوع است یا مساله مربوط به بهینه‌سازی بازی است، هنوز مشخص نشده است. همچنین حتی نسخه PS5 نیز برخی از این مشکلات از لگ صفحه نمایش در برخی از کات سین‌ها  کاهش نرخ فریم جزئی و گاه به گاه را دارد.

Deathloop در حال حاضر تنها برای PS5 و PC در دسترس است؛ زیرا یک سال انحصاری برای پلتفرم سونی است. باید دید آیا شرکت سازنده می‌تواند مشکلات این بازی که با استقبال خوبی مواجه شده را هر چه سریع‌تر حل کند یا نه.

Deathloop، محصول جدید استودیو Arkane، داستان شخصی به نام کلت وان است؛ قاتلی که سعی در فرار از جزیره بلک ریف دارد. این منطقه در یک حلقه زمانی گیر کرده است که باعث می‌شود روز تا زمانی که هشت شخص که ویژنری (Visionaries) نام دارند، زنده باشند، همچنان تکرار شود. بنابراین بازیکنان باید راهی برای کشتن همه آن‌ها در یک لوپ زمانی پیدا کنند. در عین حال باید از روبرو شدن با جولیانا بلیک، قاتل مرموزی که وظیفه حذف کلت را بر عهده دارد، اجتناب کنند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

نمایش نحوه استفاده از قابلیت‌های DualSense در تریلر جدید بازی Deathloop

سیستم مورد نیاز برای نسخه PC بازی Deathloop اعلام شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید