Death Stranding Director’s Cut با نمایش گیم‌پلی به Gamescom می‌آید

این مراسم که در 25 اوت/3 شهریور برگزار می‌شود، قرار است میزبان گیم‌پلی این نسخه جدید از ساخته کوجیما باشد.

جف کایلی  که تهیه‌کنندگی و مجری‌گری مراسم افتتاحیه Gamescom یا همان Gamescom Opening Night Live را بر عهده دارد، تأیید کرده که قرار  است «نمایش مفصلی» به گیم‌پلی Death Stranding Director’s Cut در این مراسم داشته باشیم. با ‌توجه به اینکه بازی‌های کوجیما پیشتر هم در نمایش‌های کایلی چندین بار حضور داشته‌اند، این موضوع چندان تعجب‌آور نیست؛ به خصوص با توجه به اینکه تا زمان عرضه این عنوان مدت زیادی باقی نمانده است.

چند بازی دیگر نیز برای مراسم افتتاحیه Gamescom تأیید شده است. از جمله بازی‌هایی که قرار است در این مراسم حضور داشته باشند می‌توان به Sifu ،LEGO Star Wars The Skywalker Saga، ریبوت بازی Saints Row و چند بازی دیگر اشاره کرد. همچنین قرار است گیم‌پلی call of duty: vanguard برای اولین بار در این مراسم نشان داده شود. این نمایش دو ساعت طول خواهد کشید و در مجموع بیش از سی بازی در آن معرفی شده یا اطلاعات جدیدی درباره آن‌ها منتشر خواهد شد

Death Stranding Director’s Cut در تاریخ 24 سپتامبر برای PS5 عرضه می‌شود. این عنوان قرار است نسخه کامل‌تری از Death Stranding باشد که در سال 2019 برای PS4 و در سال 2020 برای PC منتشر شد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

تاریخ انتشار کات کارگردان Death Stranding مشخص شد

از 30 بازی در شب افتتاحیه Gamescom بیشتر خواهیم شنید

گیم‌پلی Call of Duty Vanguard اولین بار در Gamescom نمایش داده می‌شود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید